Мама моєї найкращої подруги вирішила, що 56 років — це саме час для молодості та веселощів, через що моя подруга постійно злиться

Коли ми вчилися разом із моєю подругою Іринкою в школі, то я завжди дивувалась стосункам її батьків. Вони часто лаялись, батько її йшов кудись із друзями, а мама Анастасія лишалась вдома, адже вона мусила сидіти з дітьми.

Я бачила, що їй сумно та вона нещасна, але що ж ми могли вдіяти? Згодом, коли нам із Іринкою було по 20 років, то ми часто лишались із Анастасією та розмовляли із нею. Тоді вона нам розповіла, що заради дітей мусить бути із чоловіком, адже окрім Іри, в неї є ще син Ігор.

Та зараз нам із Ірою по 32 роки. Що в мене, що в неї є сім’я, діти. Анастасія нарешті розірвала шлюб, у якому була нещаслива. Ми із її донькою не припиняємо спілкуватись, як би важко не було поєднувати і сім’ю, і роботу, і дружбу. Нещодавно Іра народила третю дитину — маленьку Оксанку. Та в її сім’ї з’явились фінансові проблеми, відтоді, коли чоловіка Іри звільнили з роботи, і він знайшов іншу — з меншою зарплатнею.

Моя подруга вимушена була піти на роботу, та мала намір залишити маля із бабусею Анастасією, але все набагато складніше, ніж здається. Мама Іринки вирішила, що прийшов час їй пожити для себе. Вона почала відвідувати салони краси, нещодавно зробила собі операцію по збільшенню грудей. Про все це мені розповідає Іра, яка дуже невдоволена поведінкою своєї матері. “Їй 56 років, а вона вирішила, що зараз саме час відчути драйв життя!” – Бідкається подруга.

Минулого тижня Анастасія поїхала відпочивати закордон разом зі своїм новим бойфрендом. Ця подія розлютила Іринку, адже вона вважає, що її мати повинна допомагати їй із дітьми, та і в такому віці вона, що про жодних чоловіків та відпочинки мови й бути не може.

Та я навіть не знаю, що відповісти, адже, з одного боку, я розумію Анастасію: вона все життя присвятила дітям, була в стосунках із чоловіком, який її не любив для того, аби їхні чада росли у повноцінній сім’ї. Весь свій час та здоров’я вона віддавала їм, а для себе не залишала зовсім часу. Зараз її діти виросли, вона розірвала стосунки із чоловіком, який на неї не заслуговував, і вирішила, що прийшов час подбати про себе.

А з іншого боку, її донька потребує її допомоги, оскільки людина, на яку завжди можна покластись — це мама, але вона не має часу, аби посидіти з онукою та підтримати доньку у доволі непростий час в житті.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мама моєї найкращої подруги вирішила, що 56 років — це саме час для молодості та веселощів, через що моя подруга постійно злиться