Мама образилась на наше бажання відсвяткувати річницю весілля в ресторані без неї.

Мама образилась на нас і тепер вона з нами не розмовляє і майже не виходить зі своєї кімнати. А ми ж хотіли просто влаштувати романтичний вечір. Як нам жити далі – не розумію

-На жаль, я не можу знайти спільну мову з рідною матір’ю. Вона зовсім мене не розуміє і завжди знаходить привід для образ, – скаржиться Олег- постійні маніпуляції, надумані образи та ігнорування наших слів.

Так склалося, що Олег зі своєю дружиною Оксаною живуть втрьох з його мамою, Надією Віталіївною в просторій трикімнатній квартирі. Мама залишилася вдовою кілька років тому і, щоб їй не було самотньо і щоб була підмога з дитиною, яку молода сім’я дуже мріяла народити найближчим часом,  Олег з дружиною вмовили її продати дім в селі та переїхати жити до них. Адже Надія Віталіївна все життя пропрацювала в садочку з дітьми і вона однозначно  ‎була б найкращим помічником у вихованні.

Надія Віталіївна довго не думала і з задоволенням погодилась на переїзд, адже залишатися самотньою їй аж ніяк не хотілося. Отже, хату в селі швидко було продано. Аналогічно продали й двокімнатну квартиру подружжя. І за виручені кошти купили гарну трикімнатну квартиру та зробили сучасний ремонт. І, звісно, Надія Віталіївна отримала у розпорядження свою окрему кімнату.

І життя закрутилось. Молодь цілими днями на роботі, кар’єра, заробіток коштів. На плановану дитину часу нема, вирішила почекати. Ну а  Надія Віталіївна господарює: прибирає в квартирі, вигулює домашнього улюбленця – собаку Ніку, а потім стає до плити і готує на всіх вечерю.

Після роботи за сімейною вечерею переважно балачка не клеїться, всі швидко поїли – і розбіглись по своїх справах. Олег сідає відпочивати і дивитись телевізор після важкого робочого дня, а Оксана з свекрухою  збирають зі столу, миють посуд, прибирають і теж розходяться кожна по своєму кутку.

Ніна Віталіївна вже й засумувала за спілкуванням. Їй не вистачає теплих посиденьок і душевних розмов з сім’єю. Хоч є ще сусідки і подруги але це ж не те. Син не надто любить підтримувати балачки з мамою:

– Ох, мамо, та мені ж зовсім не цікаво слухати теревені та новини нашого двору.

Так само й невістка Оксана завжди в своїх клопотах.

Та одного разу сталося у них непорозуміння. Олег, при зустрічі біля магазину розповів мені причину:

-Ось була у нас річниця весілля з Оксаною, і я вирішив зробити їй сюрприз – замовив столик  її улюбленому італійському ресторані, доставку квітів, все, щоб було красиво. Зателефонував до мами, що ми не будемо сьогодні вечеряти вдома, так як хочемо відсвяткувати удвох. А виявилося, що мама уже накупила смаколиків і шаленим темпом готує святкову вечерю. Щоб відсвяткувати за святковим столом. Втрьох. Я сказав, що у нас інші плани, а мама люто розізлилася, що її думку не враховують.

-Далі – ще гірше. Ми зібралися у відпустку з Оксаною до моря. Мама в своєму запалі і так з нами не спілкувалася, так тепер взагалі замкнулась в кімнаті. Ми й поїхали на нотці загального невдоволення. На морі було все чудово – спокій, сонце і тепло. Насправді вдалось розслабитись і забути всі негаразди. Однак приїхали ми в порожню квартиру. В холодильнику – порожньо, матері на горизонті не видно.

Як  виявилось, Ніна Віталіївна сmертельн0 образилась знову. Цього разу на те, що діти не покликали її на відпочинок з собою. Адже вона так давно не відпочивала, і не бачила моря, тим більше. Тому вона зібрала речі та переїхала до своєї кращої подруги Ольги. Діти просто в шоці. От уже  два місяця мама живе окремо.

А недавно вияснилась ще одна деталь – Оксана завагітніла і чекає малюка. Тут уже допомога стане справді необхідною. Але мама категорична – не повернеться до рідних та й усе. Якщо вона не потрібна дітям, то хай розбираються в своїх проблемах самі. А вона вже раз в тиждень приїде в гості до внука чи внучки.

 

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мама образилась на наше бажання відсвяткувати річницю весілля в ресторані без неї.