Мама з чоловіком постійною лаялuсь. Врешті вона нас вuгнала

Я постійно страждаю від війни між моїми матір’ю та чоловіком. Не те, щоб це було аж так катастроф1чно і стосувалось особисто мене. Проте, нер8и вони мені геть усі з’їли, хоча обох я однаково люблю й поважаю.

Так склались обставини, що ми змушені жити разом. У батьковій квартирі живе сестра з чоловіком, вони собі спокійненько переїхали після весілля і заїжджають час від часу в гості. А от я молодша, вийшла заміж пізніше, тому й інших варіантів, як жити з мамою і збирати на перший внесок квартири.

Батько нас покинув ще 5 років тому. Мама жила на околиці міста в досить немалому особняку. Звісно, місця на молоду пару та старшу жінку вистачало, та от характери моєї матері та чоловіка не зійшлись. На жаль, мого Андрія одразу вся сім’я не злюбила. Хоча іншого зятя просто обожнювали.  Чоловік це відчував, тому, мабуть, і поводився так. Він ніколи не хотів мовчати, завжди відповідав на всі претензії, захищав себе і не давав образити.

Мама моя теж не ликом шита. Вона ніколи не терпіла ситуацій де хтось щось робить не по її. Жінка була в молодості з перцем. І на старості цей характер не змінився. Щоразу, щодня, щохвилини вони лаються, знаходять нові приводи та теми. А найголовніше постійно мене зачіпають і схиляють на свою сторону. А коли я й роблю це і підтримую маму чи чоловіка, інший починає ображатись. Я постійно серед двох вогнів.

Час минав, ми одружені вже 2 роки, а конфлікти стають все гострішими і серйознішими. Мама казала чоловікові, що він не вміє нічого робити, що нищить те, до чого торкається, що він неохайний і невихований. Зате Андрій згадував тещі, що вона деспотична, агресивна, нещира і постійно втручається в чужі справи. Жахливий настрій панував у домі.

Останньою краплею стало те, що відбулось 2 тижні тому. Вони знову почали дуже сваритись. Та причиною справді стала якась дурниця. Тому я вирішила захистити чоловіка і попросила маму заспокоїтись і прийти до тями.

Найболючішою стала відповідь матері. Сказала, що ми живемо у її домі, вона не хоче нас бачити і взагалі, щоб ми забирались. Я не витримала такого удару. Вже майже 2 тижні ми живемо на орендованій квартирі і з мамою не спілкуємось. Хай сестра доглядає і допомагає їй, а я житиму своїм життям.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мама з чоловіком постійною лаялuсь. Врешті вона нас вuгнала