«Матуся, в мене була тітка в шафі.» – сказав син.

Я часто вкладала спати сина. Він любив слухати мої казки, розказувати, що в нього було нового в садочку. Які у нього там друзі з’явились і як проводив час. Ми були дуже близькими. Тому він завжди чекав на мене з книжкою в руках.

Інколи, я дозволяла сину подивитись мультфільми. Це було не часто, та коли він дуже мене просив. Я не могла відмовити тим світло-блакитним оченятам, які так слізно благали мене про одну серію «Свинки Пепи».

Син просив мене, щоб я розповідала казки про нас, щось дуже цікаве. Історії з життя.

Я в школі дуже добре писала різноманітні твори, тому з фантазією проблем не було:

«У кожного вдома є шафа, там де ми складаємо речі. От саме у ній живе фея, яка оберігає усіх та посилає хороші сни. Вдень її ти не побачиш, вона зникає, щоб набратися сил та вартувати твій сон всю ніч. Вона є дуже доброю дівчиною і дуже прихильною. Тому ніхто не хвилювався, у кого починала жити фея. А була вона лише у людей добрих, чистим серцем, які гарно себе поводили й допомагали усім, хто просив їх. Так люди усі бачили хороші, світлі сни та не боялись абсолютно нічого»

Син повірив й після цього спав спокійно, й не хотів нічого.

За сніданком ми усі зібрались за столом. Чоловік ще досмажував яєчню то тости. Я тим часом накривала на стіл. Було так сонячно, що промінчики заглядали до нас у вікно й син намагався їх зловити. Тут він раптом каже:

– Мамо, а в мене вночі була тьотя в шафі!

Чоловік одразу спітнів не розумів, що тут відбувається й почав дивитися на мою реакцію на це все. Я почала дзвінко сміятись та обійняла сина. Коханий, зрозумів, що це, мабуть, якийсь жарт або щось малому наснилось.

От і за столом він почув «мою казку», яку я розповідала сину кілька днів тому.

P.S. Хочу додати.

Чому не казала, що це моль? Бо фея, яка живе у шафі трохи дивно, розумію. Скажу чому ж.

Моя казкова історія для сина, була такою, тому що, він боїться комах. Сказати за моль я однозначно не могла, тому вирішила вигадати звичайну фею.

Чому в шафі? Та тому що, під ліжком у нього живе котик.

Син дуже любив слухати мої казки. Тому що вони не схожі на інші. До того ж, скажу по секрету, що він любив дивитись такі мультфільми, про фей, принцес й щось схоже на це. От так і з’явилась в моїй історії «фея із шафи», яка перетворилась на тітку. Зараз, це все виглядає смішно. Та найголовніше, що мій син щасливий, від таких казок й просить постійно послухати щось нове, хоча ця однозначно стала його улюблена.

Тому ми ще часто говорили про цю казку вдома з чоловіком й разом сміялись над цим.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Матуся, в мене була тітка в шафі.» – сказав син.