Медична сестра нагодувала безпритульне дитя грудьми

Материнська любов – це найсильніше почуття на Землі. Бо так, як свою дитину любить матір, ніхто нікого не полюбить. Сильна вона й тоді, коли навіть дитина взята під опіку, адже це природно жінка має пережити це.

Бути мамою – це важлива місія кожної жінки, це найпрекрасніший період у їхньому житті.
Прекрасною та люблячою жінкою є медична сестра з невідомого міста, яка нагодувала своїм материнським молоком знайдене безпритульне дитя.

Молода медсестра, саме була у нічній зміні на відділенні, коли привезли знайде худорляве немовля, якого мучив голод.

Тоді у лікарні був повний хаос, головний лікар оперував пацієнтів. Жінка вирішила діяти рішуче, оскільки її серце стискалось від болючого дитячого крику. Вона помітила, що малюк голодний у нього було дуже багато слини та він шукав груди.

У цей момент жінка не думала, що починає годувати чужу дитину своїм молоком, оскільки у неї самої була маленька донька. Ангеліна зрозуміла, що це материнське почуття прокинулось в ній.

Такий випадок дуже швидко набрав розголосів серед журналістів. На одному телеканалі жінка відповіла на запитання телеглядачів: «Я не могла просто дивитись, як дитина мучиться. Неважливо, чи вона моя чи ні, але ж вона жива, й не винна, що опинилась на початку в життя у такій ситуації.»

Виявилось, що дитину підкинув батько. У нього померла дружина при пологах й він не знав, як впоратись самому із грудним немовлятком. В шоковому стані лишив дитя на порозі поліклініки.

Жінка – Головний лікар поліклініки, у якій працює медсестра, розповів, що думає про цю ситуацію: «Я вкотре переконуюсь наскільки чудові люди працюють у нас. Своїм великодушним вчинком вона показала, що материнське чуття – це надзвичайно сильна річ. Ми усім колективом безмежно пишаємось, що саме у нас працюють такі кадри. Сила жінки в її мудрості та любові. »

Дана ситуація набула масштабного розголосу. Про неї стали говорити чи не усі люди з околиці.

Матір жінки написала: «Я знала, що вона вчинить саме так. Оскільки виховувала я її добродушною та хорошою людиною. Такою вона й стала, а ще прекрасною матір’ю»

Отож не забуваємо робити добрі вчинки й допомагати іншим, як це зробила молода медсестра з голодним немовлям.

Цю історію мені завжди розповідала моя матір перед сном, чи правдива вона я не знаю, а от те, що змушує замислитись, як вчинити в різних життєвих ситуаціях, то це точно.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Медична сестра нагодувала безпритульне дитя грудьми
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.