Медична сестра нагодувала безпритульне дитя грудьми

Материнська любов – це найсильніше почуття на Землі. Бо так, як свою дитину любить матір, ніхто нікого не полюбить. Сильна вона й тоді, коли навіть дитина взята під опіку, адже це природно жінка має пережити це.

Бути мамою – це важлива місія кожної жінки, це найпрекрасніший період у їхньому житті.
Прекрасною та люблячою жінкою є медична сестра з невідомого міста, яка нагодувала своїм материнським молоком знайдене безпритульне дитя.

Молода медсестра, саме була у нічній зміні на відділенні, коли привезли знайде худорляве немовля, якого мучив голод.

Тоді у лікарні був повний хаос, головний лікар оперував пацієнтів. Жінка вирішила діяти рішуче, оскільки її серце стискалось від болючого дитячого крику. Вона помітила, що малюк голодний у нього було дуже багато слини та він шукав груди.

У цей момент жінка не думала, що починає годувати чужу дитину своїм молоком, оскільки у неї самої була маленька донька. Ангеліна зрозуміла, що це материнське почуття прокинулось в ній.

Такий випадок дуже швидко набрав розголосів серед журналістів. На одному телеканалі жінка відповіла на запитання телеглядачів: «Я не могла просто дивитись, як дитина мучиться. Неважливо, чи вона моя чи ні, але ж вона жива, й не винна, що опинилась на початку в життя у такій ситуації.»

Виявилось, що дитину підкинув батько. У нього померла дружина при пологах й він не знав, як впоратись самому із грудним немовлятком. В шоковому стані лишив дитя на порозі поліклініки.

Жінка – Головний лікар поліклініки, у якій працює медсестра, розповів, що думає про цю ситуацію: «Я вкотре переконуюсь наскільки чудові люди працюють у нас. Своїм великодушним вчинком вона показала, що материнське чуття – це надзвичайно сильна річ. Ми усім колективом безмежно пишаємось, що саме у нас працюють такі кадри. Сила жінки в її мудрості та любові. »

Дана ситуація набула масштабного розголосу. Про неї стали говорити чи не усі люди з околиці.

Матір жінки написала: «Я знала, що вона вчинить саме так. Оскільки виховувала я її добродушною та хорошою людиною. Такою вона й стала, а ще прекрасною матір’ю»

Отож не забуваємо робити добрі вчинки й допомагати іншим, як це зробила молода медсестра з голодним немовлям.

Цю історію мені завжди розповідала моя матір перед сном, чи правдива вона я не знаю, а от те, що змушує замислитись, як вчинити в різних життєвих ситуаціях, то це точно.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Медична сестра нагодувала безпритульне дитя грудьми