Мене вигнали з власного дому

Мій тато одружився вдруге ще 10 років тому. В мачухи була 13- річна донька, яка відмовилась жити з нею, а захотіла залишитись з рідним батьком. Тьотя Валя погодилась, залишила все майно і переїхала до нас з татом у квартиру, яка залишилась нам від моєї мами. З дочкою Валентина майже не спілкувалась – дівчинка сама цього не хотіла. Мачуха інколи допомагала фінансово та купувала подарунки доньці — на тому все.

Не скажу, що в мене з нею склались хороші стосунки – ми просто рідко спілкувались. Тьотя Валя не намагалась мене виховувати, та й не вийшло б це у неї – мені вже було 17 років, я не дуже хотів слухати чужих людей.

З ними я прожив ще близько двох років, а потім вирішив одружитись зі своєю однокласницею. Нам довелось орендувати квартиру — мені не дозволили привести дружину до нашої оселі, щоб не заважати батькам. Вони переконували, що не зможуть вжитись на одній території з чужою людиною.

У моєї дружини та батьків одразу ж не склались стосунки. Але одне добре – Валентину просто не цікавило моє особисте життя і вона хоча б не лізла в нього.

З моєю дитиною вони не хотіли сидіти. Тобто – інколи помагали, але це було раніше. Нещодавно я подзвонив татові, щоб забрав Олексійка на вечір – у нас з дружиною були свої плани. Але батько відмовив – сказав, що сидить з Валиною онукою.

Я одразу ж пригадав, що у мачухи є донька, яка одружилась років зо два тому і в неї є донька.

Це повторилось знову. Тоді у мене виникли підозри і я заїхав у гості без попередження.

Вдома я не застав ні батька, ні Валентину. В моїй кімнаті було дитяче ліжечко, повсюди валялись іграшки, а у шафі було багато дитячого одягу. Я зателефонував татові, щоб дізнатись у чому справа:

Марина живе у нас. В неї важкі часи. Валя попросила і я дозволив. – тато пояснював, але при цьому злився. – А тебе не вчили попереджати, коли приходиш в гості?

Ну і поворот: я – і в гості. У свою квартиру. Не досить того, що ми з дружиною живемо на орендованій квартирі, в моїй оселі живе Валентина, так мачуха привела ще й свою доньку з дитиною у мій дім. При тому, що ми взяли квартиру в кредит. Це нормально? Чому я, маючи свою частку у квартирі, маю платити кредит, а Марина живе на всьому готовому?

Я був шокований. А тут тато додав масла у вогонь – приїхав додому і почав сваритись зі мною при Марині.

Марина житиме тут стільки, скільки їй треба. І це не обговорюється.

А як же квартира її батька?

Це не твоя справа, — крикнув батько.

Я почав сперечатись з батьком, адже саме в моїй кімнаті жила чужа людина і я маю право почути пояснення. Та й взагалі – чому мене не запитали?

Скандал був сильним. Я сказав татові все, що думаю про це і поставив його перед фактом – Марина має поїхати, або ж я завтра приїду сюди зі своєю сім’єю. Тато ж пригрозив віддати свою частину у квартирі саме Марині, якщо я не заспокоюсь.

Я зателефонувала Валі та вимагала пояснення. Вона з криками сказала, щоб я не пхав свій ніс у їх справи й що вона має право вирішувати хто буде жити у неї у квартирі.

Жінка радить не нервувати та не звертати уваги, бо змінити нічого не можна. Єдине, що у мене вийде – остаточно посваритись з татом. Та я ледве стримував себе – пригадав, що нам довелось йти на орендовану квартиру, а тут чужій людині віддали цілу кімнату. Мою кімнату, де я б міг жити.

За декілька днів тато подзвонив — хотів побачити онука. Я, звісно, ж відмовив і порадив займатись онукою Валі. Тато ще більше розізлився і сказав, що тепер він мене знати не хоче. І все це через те, що я не терплю несправедливості? За те, що моєї думки не спитали, коли в мою кімнату впускали чужу людину?

І тут я почав обдумувати продаж квартири та поділ грошей. Потім подзвонила Марина і вибачалась, що через неї у нас з татом виникли проблеми. Що вона не хотіла цього. Думаю вона вдає з себе добреньку, бо хоче ще більше сподобатись батьку. Тим паче, коли дізналась, що він готовий віддати їй свою частину квартири.

Як далі бути? Я не знаю. Ніколи не думав, що у нас з татом будуть такі стосунки. Думаю все це хитрий план Валентини і її доньки — вони хочуть привласнити нашу квартиру. Але як цього не допустити? Як поділити квартиру? Як далі бути? Я не знаю. Ніколи не думав, що у нас з татом будуть такі стосунки. Думаю все це хитрий план Валентини і її доньки — вони хочуть привласнити нашу квартиру. Але як цього не допустити? Як поділити квартиру?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мене вигнали з власного дому