Мені зателефонувала теща й запросила нас з дружиною на святкування. Міла одразу запідозрила, що це не просто так, адже ми з ними вже як рік не спілкуємось. Яким нашим здивуванням було, коли в гості були запрошені ще двоюрідна сестра і колишній чоловік дружини.

Коли я одружувався з Мілою то знав про її колишні стосунки. Вона розповідала про свій важкий розрив з колишнім чоловіком, адже це було не просто через зраду, а через зраду з її двоюрідною сестрою. Ми спочатку були просто друзями, а потім коли я зрозумів що закохуюсь, зробив усе можливе, щоб вона була моя. Так і сталось, дівчина закохалась у мене та я не довго думаючи зробив їй пропозицію. Вона була шокована таким швидким перебігом подій, адже ми зустрічались лише 5 місяців. Міла була обережною, адже попередній гіркий досвід давав про себе знати. І лише через місяць моїх переконань і численних пропозицій погодилась вийти за мене. Я був надзвичайно щасливий.

Міла познайомила мене зі своїми батьками, я тоді дуже хвилювався, адже прийняли вони мене, м’яко кажучи, не дуже. Проте кохана сказала що це не важливо, адже вона кохає мене і ніхто не зможе її переконати передумати. Та й ми з ними не збирались жити – я маю власну квартиру, яка мені дісталась від бабусі. Я лише зробив там ремонт і так вийшли дуже хороші умови для життя, тому ми разом там поселились. З дітками вирішили не поспішати, хоч на той час нам було вже по 30 років, але подумали що все має бути почергово. Тому весь час приділяли роботі та один одному. Саме про таке життя з коханою я мріяв вже давно.

Пройшов рік як ми розписались, з батьками ми не підтримували зв’язок, тому я дуже здивувався коли до мене зателефонувала теща. Вона була на диво лагідна та ввічлива і запросила нас з дружиною на річницю свого весілля. Я поділився новиною з коханою, але вона запідозрила в цьому щось не добре. А я ж просто сподівався що вони нарешті хочуть налагодити спілкування з нами. Ледве вмовив дружину піти в гості до її батьків.

На вихідні ми все ж зібрались і поїхали до них. Прийняли нас тепло, ми сіли за стіл, почали спілкуватись, нічого не віщувало біди. Але я замітив що на столі стоять ще дві тарілки. Звісно запитав для чого, а мені відповіли, що деякі гості запізнюються. Я й не взяв це до уваги. Яким нашим здивуванням було коли у двері постукали й зайшли ця сама двоюрідна сестра з колишнім чоловіком моєї дружини. Ось чесно, в цей момент я зрозумів для чого нас насправді покликали. І це зовсім не жест примирення, швидше навпаки, причина нас зачепити за живе.
Ми з дружиною одразу захотіли піти звідти, але чисто з поваги до батьків залишились.

З розповідей Міли я знав що батьки дуже любили її колишнього чоловіка, просто захоплювались ним. Навіть його зрада для них не була аргументом для розлучення. Вони до останнього переконували доньку не розлучатись, казали що та пошкодує про своє рішення. Та я зовсім не вважаю що гірший за нього, навіть в дечому кращий – ну як мінімум я вірний своєму вибору.
Та й Міла щаслива біля мене, а це все що мені потрібно.

Гості почали поводити себе як ні в чому не бувало. Все вихвалялись, що вони заручені, ось будинок будують й діток планують. Ми з коханою намагались це не слухати, адже знали, що ця вистава для нас. Розмови не припинялись, теща все захоплювалась колишнім зятем, не раз прозвучала фраза до моєї дружини “Ось бачиш якого чоловіка упустила”. Тоді Міла не витримала, висловила все, що думала про них. Про те, яка насправді підла сестра, який зрадник її обранець, а батьки взагалі не мали право так себе поводити. Сказала що я насправді в рази кращий за її колишнього чоловіка і якщо мамі з татом щось не подобається, то вони нас більше не побачать, й майбутніх онуків їм привозити ми не збираємось.
В цей час говорила лише моя дружина, ніхто й слова не посмів вставити, щоб якось себе вигородити. Мабуть, знали, що вона цілком права.

Потім ми швидко зібрались й поїхали додому. Ще довго в машині обговорювали цю ситуацію, й були щасливі, що є один в одного. А з батьками ми після цього не спілкуємось, та й вони до цього не прагнуть.

Зараз нам вже по 34, з тої неприємної бесіди минуло 2 роки. Міла нещодавно завагітніла й ми чекаємо поповнення в сім’ї. Звісно хочеться поділитись такою гарною новиною з усією родиною. Але сказаного обов’язково дотримаємося, бо не хочемо, щоб на нашу дитину тиснули такі бабуся з дідусем.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мені зателефонувала теща й запросила нас з дружиною на святкування. Міла одразу запідозрила, що це не просто так, адже ми з ними вже як рік не спілкуємось. Яким нашим здивуванням було, коли в гості були запрошені ще двоюрідна сестра і колишній чоловік дружини.