Мій брат Олексій вже давно живе у столиці та заробляє величезні гроші, в той час, як я зі своєю сім’єю та нашою мамою мешкаю у старому будиночку в селі

Ми з Олексієм виросли в однакових умовах у селі: обидва пасли корів, ганяли курей на подвір’ї, бігали босоніж, купались у ставку. Але от мій брат завжди хотів поїхати жити в місто, а я навпаки — лишитись у рідному селі.

Я молодший, тому Олексій першим закінчив школу та поїхав навчатись до міста, яке знаходиться неподалік нашого дому. На мої плечі лягла допомога батькам, хатні справи та навчання у школі. Згодом я закохався, і вирішив одружуватись, в той час, як мій брат вчився, не покладаючи рук.

Він іноді приїздив додому, допомагав мені, наприклад, одного разу наш батько захотів побудувати гараж, то Олексій дуже тоді багато зробив для того, аби татовий задум втілився у життя. Та згодом брат вирішив переїхати жити до Києва, оскільки йому запропонували вакансію на роботі його мрії, як він казав. Відтоді пройшло вже 4 роки, і Олексій був вдома тільки тричі. Наш батько помер, і мама лишилась із нами одна.

Ми з дружиною жили в моїх батьків, тому постійно допомагали у всьому матері, намагались її підтримувати, та, як ви знаєте, в селі небагато роботи, та й грошей вона тут приносить небагато, і я дуже розраховував на те, що брат все ж захоче нам матеріально допомогти, адже ми з дружиною доглядаємо за мамою, і якщо Олексій не приїжджає, то хоч би надсилав трохи грошей.

Та, коли я йому про це говорю, то він завжди переводить тему — в розмові по мобільному це зробити ж легше, ніж віч-на-віч. Брат каже, що він зараз не може ніяк допомогти, адже він купив собі автомобіль, на який витратив усі свої збереження, але я знаю, що це брехня, адже заробітна плата в нього величезна, його дівчина абсолютно незалежна від грошей Олексія, оскільки й сама отримує в разів 12 більше, ніж я тут в селі, тому гроші братові ні на кого тратити, окрім себе.

І я не знаю, що мені із цим робити, адже мама і ми з дружиною дуже потребуємо грошей, а мій брат, наче скнара, говорить постійно, що в нього їх немає. Що мені із цим робити? Як пояснити брату, що він повинен допомагати своїм рідним та підтримувати їх у важкі часи? Бо в мене вже немає сил слухати постійні розповіді про те, що він сам зараз економить, чи про те, що він привезе гроші, коли в нього будуть лишні.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мій брат Олексій вже давно живе у столиці та заробляє величезні гроші, в той час, як я зі своєю сім’єю та нашою мамою мешкаю у старому будиночку в селі