Мій двоюрідний брат за всі 30 років свого життя майже ніколи не ходив на роботу, бо не було потреби, а коли його мати розвелась із чоловіком та поїхала на роботу в Ізраїль, і взагалі перестав хоч щось робити.

Мого брата звуть Іван, йому вже 30 років, і 27 із них він сидить на шиї у своєї матері, яка вже близько семи років живе і працює закордоном. Вона висилає щомісяця гроші своєму синові, аби він міг купити собі все, що захоче.

Все життя Іван любив грати в комп’ютерні ігри, тож першою його покупкою за мамині гроші став супер дорогий і крутий комп’ютер, за яким він проводив весь свій час. Іван не думав ні про що інше, як ігри. Згодом мати купила нову квартиру для нього в хорошому районі їхнього міста, аби йому було зручно жити, відразу зробила ремонт в квартирі, аби Іван міг привести додому наречену. Та ніяких наречених і в думках не було, адже Іван не бачив нічого перед собою, окрім комп’ютера.

Моя тітка Інна сподівалась, що коли у житті Івана з’явиться дівчина, то вона зможе відвернути його від комп’ютерної залежності. Тітка мала надію, що Іван захоче піти на роботу, аби його дружині жилось краще, оскільки, здавалось, що ще треба: квартира велика в центрі міста є, мати, на яку можна покластись є — радійте життю і будуйте власну сім’ю…

Але жодних наречених на горизонті не було видно довго, аж поки одного разу син зателефонував матері, та сказав, що хоче її із кимось познайомити. Тоді Інна взяла двотижневу відпустку та приїхала додому.

Вона накрила величезний та дорогий стіл, і стала чекати на ту, з ким її захотів познайомити син. Аж ось у дверях з’явилась гарна молода дівчина. Вони привітались та сіли за стіл. Дівчина Івана справила дуже хороше враження на Інну. Розумна, гарна та інтелігентна дівчина — така точно підходить її сину. Залишаючи Івана на нову дівчину, тітка зовсім не хвилювалась, адже такі жінки, як обрав син, зможуть вказати шлях будь-кому.

За кілька тижнів Інні зателефонував син та сказав, що вони із його дівчиною планують поїхати на море, і попросив надіслати трохи грошей. Жінці не було шкода грошей для дітей, оскільки вона розраховувала на те, що син найближчим часом знайде роботу, та перестане займатись всякою дурнею.

Та нічого не змінилось. Вони повернулись із відпочинку, та почали брати гроші в матері вже на двох. “Моїй дівчині треба вдягнутись; треба їй купити новий телефон, бо старий зламався і так далі”. Інна не розраховувала, що зароблятиме гроші на себе, та на сина з його дівчиною, адже він дорослий хлопець і має змогу сам заробляти.

Останньою краплею стало повідомлення сина про те, що вони не чекають Інну вдома, оскільки він хоче купити автомобіль, тому матері потрібно стати трохи більш економною, та не тратити гроші на перельоти.

Це так розчарувало жінку, що вона аж зателефонувала мені та розповіла про цю ситуацію. Вона не знає, що їй робити, адже хочеться дати все хороше своєму синові, та водночас вона хоче, аби він сам здобував усе, що бажає, а не покладався на свою маму.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мій двоюрідний брат за всі 30 років свого життя майже ніколи не ходив на роботу, бо не було потреби, а коли його мати розвелась із чоловіком та поїхала на роботу в Ізраїль, і взагалі перестав хоч щось робити.