Мій колишній умудрився взяти на спільний відпочинок з дітьми свою нову пасію.

Я ніколи не перешкоджала спілкуванню Дмитра з нашими двома дітлахами. Навіть навпаки, всіляко доносила до нього, що діти повинні спілкуватись з обома батьками та проводити з ними час. І лише заради дітей варто зберегти стосунки якомога дружніми.

Попри те, що наше розлучення було доволі скандальним та сповнене непорозумінь, нам вдалось хоча б на тему дітей не сперечатись. Було домовлено, що вони залишаться зі мною, а Дмитро справно платитиме аліменти та допомагатиме в разі чогось (наприклад хворобі дітей чи ще щось). Я в свою чергу, не перешкоджатиму їхньому спілкуванню з батьком, навіть на якісь поїздки даватиму згоду.

В принципі, ми двоє дотримувались усіх домовленостей і кожен жив своїм життям. Через 2 роки після розлучення я знайшла собі чоловіка. Степан дуже хороший і порядний, тому сподіваюсь у нас все буде чудово. З моїми дітками він одразу знайшов спільну мову і навіть можна сказати, що вони подружилися.

У Дмитра ж, не було за цей час постійних відносин, знаю, що він часто міняв жінок і не мав на них серйозних намірів. Але оскільки це мене не стосувалось і дітей він у своє бурхливе життя не посвячував, то я і не лізла. Ми вже не разом, тому права читати моралі колишньому чоловікові у мене навіть не було.

Якось так ми й жили, діти часто гостювали у свого тата, а я мала можливість будувати особисте життя зі Степаном. Він навіть переїхав до нас і вже зробив пропозицію. Загалом, готуємось стати сім’ю.

Нещодавно Дмитро запропонував поїхати разом з дітьми на відпочинок. Це здивувало мене, адже до цього ми старались мінімальну кількість часу проводити разом. Але, здалось, що це гарна ідея – діти повинні бачити маму і тата щасливими. Він навіть погодився, щоб Степан з нами поїхав та сказав, що теж буде не сам. Ця інформація мене дуже напрягла, знаючи Дмитра, важко було уявити хто це буде з ним.

Ні не подумайте, ніякої ревності не було, просто сподівалась, що це у них серйозні стосунки й Дмитро не буде знайомити з дітьми абикого. Все ж таки це безпека моїх дітей і це на першому місці. Степан як завжди заспокоїв і пообіцяв сам все проконтролювати. Я була дуже рада, що саме біля мене таки чоловік, на якого можна покластись в любій ситуації.

Загалом, готувались ми до цієї поїздки в Туреччину і були готові відпочивати на повну. Вже в аеропорту зустрілись з Дмитром і його пасією. Ну, як вам її описати – вся така розфуфирина, вимальована. З першого погляду зрозуміло, що такий тип жінок не для сімейного життя. Та й коли вона заговорила, це стало ще помітніше. “Прівєтік! а хто в нас тут такий холосий?” – сказала вона до нашого 12-річного сина.

 

А в нас зі Степаном просто очі на лоба полізли. Хто ж так розмовляє з підлітком? Та не було часу з цим розбиратись, ми поспішили на посадку.

Як ви зрозуміли, ми з нею не стали подружками, радше навпаки – я навіть не хотіла поруч з нею знаходитись. Вона ніби відчувала це і постійно чіплялась до мене, ні кроку не давала ступити. Чи то хотіла подружитись, чи то чисто на зло робила, не знаю. Але весь відпочинок вона по максимуму дратувала мене.

Дмитро ж удавав, ніби нічого не відбувається, хоча в моїх емоціях вирувала буря. Та добре я, та ця жінка собі видумала, що це тепер і її діти також. Старалась проводити з ними час, а коли ті щось натворили – відчитувала їх. Ось на це я очі не закривала – давала відпір і сварилась, яке ж вона має право взагалі лізти до моїх дітей? Просто пересічна, яка сподобалась моєму колишньому чоловікові буде ще права качати? О, ні!

Та тоді Дмитро вчинив не властиво для себе – встав на захист своєї пасії. Мовляв, у неї такі ж права, як у мого Степана. А це ще більше розізлило мене, як можна рівняти якусь пересічну жінку з моїм практично чоловіком?

Так і не домовились, але добре, що пара було їхати вже додому. Вирішили не роздувати більший конфлікт і вияснити все вже вдома, коли стихнуть емоції.

Чомусь цього так і не трапилось – у мене появилось якесь почуття власності до дітей, тому не хотіла, щоб вони спілкувались ще з татовою пасією. Коли Дмитро прийшов з’ясовувати стосунки, все йому пояснила. Також сказала свою думка на рахунок цієї жінки, що вона не пара Дмитру і тим більше не підходить на роль мачухи для наших дітей.

Вважаю, що все зробила правильно і сподіваюсь, що до колишнього чоловіка дійдуть мої слова. А поки, ми знову нарізно і більше не відпочиваємо разом.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мій колишній умудрився взяти на спільний відпочинок з дітьми свою нову пасію.