Мій рідний, молодший брат нещодавно став батьком – у свої 20. Ми переконані, що це ще надто рано, але вже що сталось те сталось.

Та й нашій майбутній невістці всього 18. Тож мої батьки пообіцяли, що перший час будуть допомагати їм. Але так вийшло, що вони дуже вже знахабніли.

Декілька місяців тому Богдан ошелешив нас новиною, що він скоро стане батьком. Сказати, що ми були шоковані, то не сказати нічого – радість перемішалась з переживаннями. Мій брат ще надто молодий та і його обраниця не так давно закінчила школу. Але що робити – створювати нову щасливу сім’ю. і так як весілля не робили, а тільки розписались – батьки дали молодятам невеличку суму на початок життя.

Пара орендувала квартиру і ніби почали жити як усі. Бодя влаштувався на роботу, а Наталя перевелась на заочну форму навчання та очікувала на народження донечки. Батьки трошки розслабились, адже побачили, що молоді таки здатні подбати про себе.

Коли народилась Аліса всі були безмежно раді й всі намагались якомога довше погратись з дитиною. Помітивши це, Наталя та Богдан почали користатись моментом і все частіше залишали доньку на бабусю та дідуся, а самі йшли з друзями в кафе чи на дискотеки. Все б нічого, якби при цьому вони не зичили грошей у моєї мами. Єдиний аргумент від них – що вони ще надто молоді, щоб сидіти вдома.

Звісно, бабуся рада подивитись за онукою, але ж вона не може це робити постійно та ще й утримувати дорослих дітей. Хоча Богдан часто повертав борг, коли отримував зарплатню – просто мама й тато не завжди хотіли брати гроші, а як і брали, то купували щось для онучки.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мій рідний, молодший брат нещодавно став батьком – у свої 20. Ми переконані, що це ще надто рано, але вже що сталось те сталось.