Мій син народився із дуже красивою унікальністю

Я завагітніла у 20 років. Доволі рано, всі навколо дивилися на мене із підозрою. Однак, дитина була від коханого чоловіка, за якого незадовго до того вийшла заміж, тому осуд збоку друзів та родичів мене мало хвилював. Вагітність пройшла чудово, жодних ускладнень. Народила рівно у термін, як і передбачали. Почувала себе добре і була дуже щаслива.

Коли лікарі вперше побачили мого сина, дуже здивувалися, адже на його руці була родимка у вигляді сердечка. Сказали, що такого ще ніколи не бачили, – чіткі обриси фігури прямо на долоньці. Деякі медичні сестри ще два дні заходили до мене у палату, щоб подивитися на таке чудо у синочка. Чоловік зазначив, що це знак нашого міцного кохання, – дитина його найкращий витвір. А сердечко на долоньці підтверджує ці слова.

Знаєте, зате я точно була впевнена, що мою дитину не переплутали у пологовому будинку і додому принесла своє чадо. Потім я сфотографувала маленьку ручку і виставила у свій профіль у соціальних мережах в перший же день. Фотографія облетіла весь інтернет, – всі з цікавістю розглядали таку винятковість. Іванко лиш народився, а вже став відомим.

Розкажіть, у ваших дітей є якась особливість, з якою ви б хотіли поділитися? Було б цікаво дізнатися скільки ще унікального може подарувати нам природа.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мій син народився із дуже красивою унікальністю