Мій син ще досі живе з нами, тому не дивно, що робить невеличкий вклад у наш сімейний бюджет – на їжу, на комуналку та інші потреби.

Але останнім часом він починає давати все менше і менше грошей. І це мені зовсім не подобається. В мене все підраховано до копієчки і я не збираюсь відходити від свого плану. А він вирішив, що повинен збирати гроші. Та й не раз вказує мені на те, що я забагато витрачаю на дурниці.

Мій старший син Марко ще досі живе з нами. У свої 24 він встиг закінчити університет та влаштуватись на хорошу роботу. Його заробітна плата складає більше, ніж моя і чоловіка разом взяті. Для молодого юнака це дуже пристойна сума. Але мені пощастило з сином – він не витрачає гроші на дурниці та завжди кладе до сімейного бюджету половину зароблених грошей.

Тому я могла спокійно купувати смачну та різноманітну їжу, зробити ремонт у квартирі, купити хороші меблі та техніку і ще й собі на нове вбрання вистачає. Остання моя покупка – дуже хороші шкіряні чобітки за які я віддала більше 5 тисяч гривень. Не надто дешеві, але я теж маю право гарно виглядати. Тим паче фінанси дозволяють.

Та і я ніколи не шкодувала грошей ні на синів та чоловіка, ні на смачні наїдки для гостей. Скажу так – живемо ми добре і в достатку. Ми можемо дозволити собі більше, ніж середньостатистична сім’я. мої коліжанки тихо заздрять тому, що мій чоловік та син довіряють мені свої гроші і я вирішую як їх витратити.

І тут на днях я дізнаюсь, що Марко зібрався одружитись. Я щаслива за сина, але мені вже не сподобалось те, що він мені сказав. Виявляється, він збирається зменшити вклад у сімейний бюджет. Мовляв, він збирається економити гроші, щоб вистачило на весілля та ще й на перший внесок за квартиру. Сказати, що я була неприємно здивована, то не сказати нічого. Виходить всі мої плани можуть піти коту під хвіст. А я вже вирішила і холодильник замінити, і у ванні зробити новий ремонт та й влітку планувала поїхати на відпочинок. А якщо син не буде давати стільки грошей, скільки давав, то все це зробити не вийде. Чому я маю зараз все втрачати? До весілля ще майже рік – для чого вже тепер починати економити? Мені це дуже не сподобалось.

Я дуже образилась на сина і сказала прямо про це. Я намагалась з ним поговорити, що його рішення не надто правильне. Але він і слухати не хоче. Почав розповідати, що я неправильно витрачаю гроші, не вмію економити та «живу на широку ногу», не думаючи про те, що йому ці гроші не падають з неба. Почав скаржитись, що зимового взуття не має, а я купую чоботи за декілька тисяч. Йому не подобається, що я змінюю вдома меблі частіше, ніж це потрібно. А про те, що я планувала поїхати на відпочинок до Греції – не мав що сказати. Марко переконаний, що я дуже добре прилаштувалась.

Я була розгублена і не могла нічого йому відповісти. Виходить мій синок вирішив зекономити на сім’ї? це ж де таке видно? То він живе у моєму домі на всьому готовому і ще щось хоче? Це взагалі наглість. Думаю, що тут не обійшлось без моєї майбутньої невісточки.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мій син ще досі живе з нами, тому не дивно, що робить невеличкий вклад у наш сімейний бюджет – на їжу, на комуналку та інші потреби.