Мій товариш дуже змінився після одруження. Спочатку ми, навіть, жартували, що він став підкаблучником й у всьому слухається дружину.

Він все менше часу проводив з нами і завжди біг додому за першим дзвінком дружини. А як виявилось не просто.

Сергій одружився більше року тому і спочатку ми не помічали жодних змін – такий же веселий, компанійський та завжди має час на друзів. Ми, звісно, не зустрічались кожного вечора, але хоча б раз на тиждень йшли посидіти за пивом та обговорити наші проблеми, бізнес та багато іншого.

Дружина Сергія дуже мила та приємна дівчина – Аліна одразу знайшла з нами спільну мову й вони завжди були разом на різних вечірках, святкуваннях та зустрічах. Але в один момент Аліна перестала ходити на зустрічі, а Сергій просто пояснював, що у неї багато справ.

З часом і він почав все рідше приходити на посиденьки і завжди знаходив собі оправдання. Ми вирішили, що це Аліна так на нього впливає і, навіть, почали пліткувати про неї. Нам не надто подобалось, що вона відгороджує нашого друга від нас. Тим паче, що ми не буянимо, не вживаємо багато алкоголю і не ходимо до ночі по клубах. Коли ми при рідких зустрічах питали Сергія – він все віджартовувався.

Але потім все стало зрозуміло – мені пояснила, по секрету, моя дружина. Виявляється за цей рік у Сергія та Аліни були проблеми – вона вже тричі не могла виносити дитину. Саме через це дівчина й замкнулась у собі та й Сергій став не надто радісний. А тепер взагалі має ще більше секретів.

Та за декілька місяців ми дізнались той секрет – у пари народилась здорова донечка Софійка. Вони просто все тримали у таємниці, бо дуже боялись наврочити. З народженням донечки й Сергій знову став колишнім – щасливим, веселим та задоволеним життям. А ми тільки й раді за нього.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мій товариш дуже змінився після одруження. Спочатку ми, навіть, жартували, що він став підкаблучником й у всьому слухається дружину.