Молода жінка із вродженою вад0ю б0ялась народжувати

Моя подруга з дитинства відрізняється від усіх інших людей. Зовнішньо вона така, як усе оточення, але коли починає говорити, то одразу помітні дефекти мовлення – це через те, що в неї поганий слух. З народження у неї слуховий апарат. Та цей нюанс не робить її поганою людиною. У нас дуже хороші стосунки. Ми разом сиділи за одною партою, потім вступали в один університет і проживали вдвох на знімній квартирі. А нещодавно Христя подзвонила до мене і розповіла чудову новину – вона виходить заміж. Я щиро тішуся за неї, хочу, щоб вона була щасливою.


Після весілля вона прийшла до мене у гості та поділилася свої ми побоюваннями. Молода дружина дуже хоче народити дитину, але її хвилює та думка, що дитина народиться з такими вадами слуху, як у неї.

Я вислухала подругу, заспокоїла, що все буде добре. Ми гарно посиділи, згадали веселі історії, які траплялися з нами. Далі молоде подружжя поїхало на відпочинок на море, а по приїзду вони дізналися, що скоро стануть батьками. Вони були безмежно раді, але переживання не покидали Христину. Вона впродовж усієї вагітності здавала безліч аналізів, та ніхто із фахівців не міг гарантувати, що дитина не успадкує від мами її патологію.

От і настав той день, коли на світ з’явився Христинин синочок. Як усі та надіялись він був повністю здоровий. Щаслива молода сім’я натішитись не може своєму первістку, а мене запросили у хресні мами малого Сергія – я одразу погодилась. Зараз часто буваю у них, коли потрібна допомога і ще одні робочі руки.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Молода жінка із вродженою вад0ю б0ялась народжувати