Молоді батьки не хотіли онучку віддавати бабусі. Та доля вирішила інакше

Літо – це пора відпусток, відпочинку і проведення часу з найріднішими. А хто може бути найдорожчий для бабусі? Звісно ж її шестирічна онучка – Яна. Дівчинка проживає з батьками у Харкові, до бабусі у село приїжджає рідrо, але щоліта усі канікули проводить на свіжому повітрі.

У сина Олександра та його дружини Інни невеликий бізнес, який вони розкручують вже другий рік. Прибутки збільшуються, але працювати потрібно чимало. На відпочинок з малям часу не вистачає кардинально.

От двадцять п’ятого травня Галина Михайлівна телефонує до сина – він не відповідає. Тоді вирішила зателефонувати до невістки – у  телефонній слухавці довгі гудки.

Погані думки лізли у голову матері, вона занепокоєна не могла знайти собі місця. Аж тут дзвінок від сина. Не нав’язлива розмова про справи, у дітей все гаразд, серце мами стало на місце.

Довгоочікуване запитання, ну коли ж ви привезете Яночку, бо бабуся вже дуже за нею скучила. Довге мовчання у слухавці. Ми з Інною порадились і вирішили, що не будемо везти Яну у село, ми маємо можливість наймемо їй няню, яка буде з нею сидіти, водити на танці, англійську. Бабуся від неочікуваної відповіді і продовжувати розмову не могла, тому на цьому і завершили.

Галина Михайлівна наступного дня вирішила подзвонити до невістки і поговорити про літні канікули внучки. Зібравшись із думками жінка взяла телефон і набрала Інну, та з перших слів розмови зрозуміла, що конструктивного діалогу не вийде. І справді невістка відповіла, що в селі Яночці робити нічого, вона залишиться з нянею, їй  буде добре. Бабуся не хотіла нав’язуватись, але запропонувала, що може залишити своє господарство у селі на сусідку і приїхати на певний час посидіти із внучкою, та почула на цю пропозицію категоричну відмову.

Розпочалися літні канікули, Олександр та Інна всі у робочих клопотах, зранку на роботу – ввечері  з роботи, дочки і не бачать та зі слів молодої няні усе гаразд.
Одного дня матері телефонує няня, що їде з Яною у швидкій допомозі, щоб батьки швидше приїжджали у лікарню. Вони негайно ж приїхали, на вході їх чекала схвильована молода няня, сказала що дитина з необережності впала на дитячому майданчику і вона більше не буде у них працювати,але дивне для батьків стало те, що їх няня навіть не захотіла розрахунку, а просто розвернулася і пішла.

Після розмови із донею, батьки зрозуміли, що няня нічого не робила і не займалася з Яною, а весь час сиділа у соціальних мережах або говорила по телефону із подругами. В той день вона взагалі залишила дівчинку на дитячому майданчику, а сама пішла в квартиру, бо забула щось взяти, як вона повідомила малечу.

Ось дівчинці і не було кому допомогти. Злетіла з гірки і вдарилась. Якраз тоді й пришла нянька. Мабуть, що й сама добряче перелякалась. Та якби донька загинула?

Зрозуміло усім вже давно, а тепер і цим молодим батькам. Ні з ким не добре так, як з найріднішими бабусями. І до кінця літа Яночка відпочивала у Галини Михайлівни.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Молоді батьки не хотіли онучку віддавати бабусі. Та доля вирішила інакше