Моя дочка Марина після того, як вийшла заміж, зовсім не працювала, а просто сиділа вдома. Зараз все дійшло до того, що її чоловік хоче із нею розвестись, адже знайшов собі іншу жінку

Марина вийшла заміж у 20 років. Вона на той час ще вчилась в університеті. Моя дитина завжди брала участь у всіх заходах, які організовувались на факультеті, ходила на олімпіади, в художню школу, але після весілля її наче підмінили. Марина стала пасивною, не хотіла працювати, перестала займатись тим, що їй подобається.

Чоловік її, Степан, хороший хлопець. Він завжди її підтримував, пропонував все, що можна було тільки, аби вона знайшла свою улюблену справу. Марина ж, у свою чергу, лише сиділа вдома та дивилась телевізор. Зі Степаном вони познайомились на виставці картин, вона йому сподобалась своєю загадковістю та начитаністю, але зараз все змінилось. Моя дитина перестала розвиватись, вона припинила цікавитись всім, що раніше їй приносило задоволення.

Зі Степаном Марина в шлюбі вже 10 років. Мій зять працює керівником в якійсь хорошій фірмі, заробляє хороші гроші, пропонував роботу моїй доньці в себе , але вона відмовилась.

Степан чудовий хлопець і дуже хотів мати велику сім’ю, але коли вони з Мариною спробували обзавестись дітками, то в них нічого не вийшло. Не знаю, чому саме в них нічого не виходило, але вони не проходили ніяких обстежень, ні лікування не було. Може так би хоч визначили в чому проблема, і в мене були б вже онуки.

Степан виконував усі забаганки Марини, видно, дуже її любив. Вона захотіла на море — поїхали. Надивилась своїх серіалів, і захотіла в Туреччину — Степан взяв відпустку і вони відправились. Та і Марина старалась йому догоджати: завжди готувала все, що він хотів, зранку готувала сніданки, але коли він йшов на роботу, то сідала на диван і дивилась телевізор. Мене дуже розчаровує цей факт, що моя донька стала такою байдужою.

Коли я розмовляла зі своєю свахою, то та сказала, що їй також це не подобається. Син іноді приходить до неї із поганим настроєм. Нічого не розповідає про свій шлюб, але все й так зрозуміло. На роботі він успішний, все в нього виходить. Гроші є, квартиру купили, можуть дозволити собі хороші ресторани, але в сім’ї щось не клеїться. Каже сваха: “Бачу, як він дивиться на щасливих батьків із дітьми на руках. Знаю, що він хоче маля, але Марина чомусь ніяк не хоче розв’язувати цю проблему.”

Як би це не звучало, але мені також шкода свого зятя. Степан достойний чоловік, він чудово відноситься до дочки моєї, до своєї матері, і до мене. Вітає на всі свята, дарує квіти, не обділяє мене увагою, бо знає, що Марина — це моя єдина дитина.

Я намагалась поговорити із дочкою, але вона не зовсім хотіла йти на контакт. Та одного дня до мене приїхав мій зять та сказав, що хоче розлучитись із моєю донькою. Степан розповів, що йому дуже шкода, але в нього є інша жінка, і він її дуже любить. Я зовсім не підтримую такого, адже зрада — це в першу чергу невірність самому собі, але в цій ситуації я якоюсь частинкою тіла розумію в чому проблема.

У шлюбі Степан придбав багато речей: і нерухомість, і машину, яку йому доведеться ділити із моєю дочкою. Я не знаю, що думати в цій ситуації, і як мені вчинити, але ні Степан, ні Марина не заслуговують на таке.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя дочка Марина після того, як вийшла заміж, зовсім не працювала, а просто сиділа вдома. Зараз все дійшло до того, що її чоловік хоче із нею розвестись, адже знайшов собі іншу жінку