Моя донька вирішила познайомити нас зі своїм коханим. Все б нічого, але ним виявися мій давній знайомий, який на 20 років від неї старший.

Коли я його побачив, то просто втратив дар мови. Що дивно – він, навіть не моргнув оком. Потім зізнався, що це все він продумав до деталей і я маю відповісти за свої помилки. Якщо не я – тоді моя донька.

Я одружений вже понад 20 років – Марину зустрів в університеті й одразу ж закохався. Та так, що залишив дівчину з якою вже збирався одружитись. Я зрозумів, що не кохаю Олю і не хотів мати з нею нічого спільного, та й пояснювати їй все теж не мав бажання. Я просто зник з її життя – не відповідав на дзвінки, листи і просто ігнорував. Тоді я й не думав за наслідки – я був засліплений новим коханням.

Марина нічого не знала про мої стосунки – я не зізнався їй. Після року стосунків ми одружились. Все складалось якнайкраще. Ми придбали власне житло, обоє працювали, а вже за рік у нас народилась донечка Віра. Ми створили справді щасливу та дружню сім’ю, а про свою колишню кохану я й не згадував. Та й не цікавився як склалось її життя – якщо чесно, то мені було байдуже. Хоч зараз мені й соромно про це згадувати, але минулого не зміниш.

І все б нічого, якби це минуле не «постукало» у мої двері. Моя Віра вже декілька місяців зустрічалась з хлопцем і, навіть, планувала одружитись . тож не дивно, що вона вирішила познайомити свого коханого з нами. Ми підготувались до зустрічі – накрили стіл та чекали на гостя. Та коли до квартири увійшов він – я просто не міг сказати жодного слова. У коридорі стояв Віктор, молодший брат Ольги. Донька не попередила мене ,що її хлопець майже на 20 років старший за неї. І що цікаво – Віктор не здивувався, коли побачив мене. Він, навіть, єхидно посміхнувся і промовив:

– Ну що, привіт Ігоре. Давно не бачились.

Моя донька та дружина замовкли. Вони й не здогадувались, що ми вже давно знайомі. Коли ми сіли за стіл, то Віктор вирішив «відкрити всі карти». Він розповів про мої стосунки з його сестрою, як я покинув її й не відповідав на телефонні дзвінки. Дружина та донька були шоковані. Але найбільшим сюрпризом для мене і для них стало те, що Ольга на той момент була вагітною від мене. Я справді цього не знав, бо просто не читав її листів та не відповідав на дзвінки. Вона народила здорового та гарного хлопчика і коли йому було 3 – знову вийшла заміж. Та молодший брат Ольги дав собі слово, що помститься мені. Так і вийшло.

Він познайомився з Вірою тому, що знав чия вона донька. Він закрутив їй голову та обманув, щоб втертись у довіру. Так, йому було шкода її, але він хотів, щоб я відповів за свій вчинок. І він не планує ставати моїм зятем, бо не хоче мати нічого спільного з моєю родиною. Віктор просто покинув мою доньку за столом і розірвав заручини. Він встав та пішов геть, залишивши мене та мою сім’ю.

Віра плакала та не могла сказати жодного слова. Вона у всьому звинувачувала мене і не хотіла й слухати жодного пояснення. Та й дружина не знала як себе поводити в цей момент. В моїй сім’ї сталась криза і як її тепер вирішити – я не знаю.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя донька вирішила познайомити нас зі своїм коханим. Все б нічого, але ним виявися мій давній знайомий, який на 20 років від неї старший.