Моя дружина ніколи не працювала, але я і не проти – сам можу заробляти гроші на всю сім’ю. Але приклад марнотратства який вона подає доньці мене дуже бентежить.

Я одружений вже 7 років. У нас з дружиною є п’ятирічна донька. Стосунки зі Світланою у нас досить добрі, єдине що мені не подобається це її безвідповідальність та марнотратство.

Світлана ніколи не працювала на роботі та судячи з усього й не планує. Та я й не наполягаю – можу і сам повністю забезпечити нашу сім’ю.

Хотів би лише від дружини більше економності. Я заробляю досить добре – у мене власний успішний бізнес. Але коли моя кохана купляє десяту пару взуття тільки через те, що таких вона ще не має – це мене просто бісить. переживаю який приклад вона показує доньці.

Я ж хочу навчити доньку самодостатності та продуманості, щоб вона у всьому могла собі давати раду. Також не хотів би щоб вона залежала від чоловіка.

А моя дружина показує їй цілком протилежний приклад. Не раз я її робив за це зауваження, але мене просто ігнорують. У мене є дві закінчені вищі освіти, в той час, як дружина навчалась лише у коледжі.

Світлана вважає що жінці достатньо бути просто красивою і вдало вийти заміж. Я ж протилежної думки – переконаний, що жінка має бути ще й цікавим співбесідником та гарним прикладом для дітей.

У її сім’ї теж так заведено. Світлани мама за все своє життя ні разу не працювала, лише ходила по магазинах та тратила чоловіка гроші.

Я як батько хочу своїй дитині дати гарну освіту, щоб вона змогла перейняти мій бізнес та сама собі дати раду в житті. Тому що стосунки можуть закінчуватись та краса проходити з часом, але якщо в тебе є щось в голові – то це вже назавжди.

Зараз ми живемо повністю моїм коштом у моєму будинку. Ніякого хобі в моєї дружини немає. Вона лише ходить на шопінг та до косметолога. Не раз я ловив себе на думці, що нам просто немає про що говорити. Моя жінка просто як картинка, але без змісту і якби не моя любов до неї ми напевно вже давно б розійшлися.

Цієї зими у нас як завжди виникло непорозуміння на ґрунті грошей.

Я відкрив окремий рахунок, щоб відкладати гроші на майбутнє навчання доньки. Адже я хочу для неї лише найкраще, щоб вона навчалась за кордоном, отримувала якісну освіту та мала світле майбутнє.

Добре що грошей там не було аж так багато тому що моя дружина вирішила що їй терміново потрібно поїхати з подругами за кордон на відпочинок. Звісно зі мною вона не порадилась. Я був дуже злий на неї, адже навчання доньки повинно бути перш за все. А не різні поїздки з подругами. Світлана просто зняла гроші з рахунку та поїхала.

Після цього випадку я вирішив діяти радикально. Тепер у дружини є лише певна фіксована сума в місяць і доступу до інших карточок немає. Це єдиний вихід що я зміг придумати, адже таке її марнотратство зовсім нераціональне та не передбачливе. Зовсім скоро такими темпами ми б лишились голі та босі.

Я дружину дуже люблю, але в цьому випадку по-іншому не можна. Сподіваюсь, що з часом вона зміниться і донька буде мати гідний приклад для наслідування.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя дружина ніколи не працювала, але я і не проти – сам можу заробляти гроші на всю сім’ю. Але приклад марнотратства який вона подає доньці мене дуже бентежить.