Моя к0лишня з’явилась і сказала, що в нас є дитина, а я вже одружений 5 років

Моє перше кохання з‘явилось доволі давно. Ще у шкільні роки. Я тоді був таким собі хлопцем-заучkою. Спокійним, нуднуватиm, пасивниm і, мабуть, зовсім нецікавиm для протилежної статі.

Зате Соня – найкрутіша дівчинка не лише у класі, а й у всій школі. Вона непогано вчилась, проте це не було їй в радість. Намагалась на якусь науку не витрачати дорогоцінний час і жити наповну.

Ми познайомились зовсім випадково. Їй потрібно було допомогти з заповненням документів для випускних іспитів.

Вона спочатку доволі холодно ставилась до мене. Та потім почала нормально спілкуватись. Я вступив до того ж університету, що й Соня. Змінив свій імідж, почав ходити не лише в гуртки, а й займатись спортом. Увага дівчат, звісно ж, зросла. Та я цікавився виключно Сонею. Вона була певною моєю ціллю. А далі я зрозумів, що дуже її кохаю.

Вона теж почала доволі тепло зі мною спілкуватись. У нас зав’язались, неочікувано для багатьох, стосунки. Ми прозустрічались рівно рік. Останні два місяці навіть жили разом в орендованій квартирі. Та потім все змінилось.

Соня сказала, що покохала іншого і швидко з’їхала з квартири. Моє серце було просто розбите. Я думав, що далі не житиму.

За три місяці я зустрів хорошу дівчинку. Вона захотіла і змогла вивести мене з цього депресивного стану.

Тоді я дізнався про те, що Соня незадовго народить і вони з хлопцем розписались. Я більше нічого не хотів про неї знати. І не знав.

Донедавна.

Ми з Марією одружились. Я перестав абсолютно згадувати про Соню. Не страждав, навіть не пригадував обрисів її обличчя. Мені було добре з дружиною. Спокійно та стабільно. Іноді навіть занадто. Стосунки з нею були, як тиха гавань після бурхливого моря. Дітей поки не заводили. Жили поки для себе. Так минуло 5 років.

От нещодавно її відправив до мами. Теща жила в селі. Тому дружина стабільно до неї навідувалась. Я й попрощався.

За 10 хвилин хтось постукав у двері. Я чомусь вирішив, що Марія щось забула. Хоча таке траплялось вкрай рідко. Відчиняю двері і просто отримую шок. Впізнаю в жінці свою молоду й кохану Соню. Я одразу ж забув про дружину. Розумів, що нічого не забув.

І тут вона повідомляє мене, що йде від чоловіка. Вона ні про що не просить. Лише хотіла повідомити, що її 5-річна донечка від мене. Я ошелешений. І що мені робити не знаю. І в кого запитати поради також.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя к0лишня з’явилась і сказала, що в нас є дитина, а я вже одружений 5 років