Моя мама ще немає невістки, а вже її зневaжає

Ще змалку я відчував надмірну опіку моєї мами – вона контролювала мене в усіх питаннях і завжди. Я не міг спокійно піти пограти з друзями у двір без півгодинного допиту про те, куди, з ким, як і чому я йду. Вона одягала мене тільки в те, що обирала сама і не давала мені можливості хоча б трішки проявити свої бажання – все мало бути так, як з картинки. Про харчування взагалі мовчу – якщо мої однолітки могли з’їсти цукерку чи торт, я навіть не куштував цього до 12 років – у нас була тільки правильна їжа. Я розумію, що мама хотіла як краще та й не просив багато – однесеньку цукерку і то нечасто.

В той час я тільки мріяв, коли вже нарешті виросту та зможу сам контролювати своє життя й робити що хочу. Ні, я не думав одразу ж бігти у бар напиватись чи почати курити – просто хотів хоча б самостійно обрати носки.

А ще однією темою для контролю моєї мами стало моє особисте життя. І те, що я ще замалий для цього її не дуже цікавило – вона вже з років десяти мені розказувала, які зараз хитрі та погані дівчата і мені потрібно триматись від них якнайдалі. І взагалі я не маю поспішати одружуватись. А якщо вже наважусь – то мама сама підбере мені достойну пару, адже в неї є багато подруг у яких підростають розумні та чемні донечки. В той час я не дуже звертав на таке увагу, бо був ще малий. Але роки йшли, а риторика моєї мами не змінювались – всі дівчата погані й мама знає краще, що мені потрібно в житті.

До закінчення школи я навіть не проявляв свою симпатію до дівчат ,бо боявся, що мама дізнається і влаштує мені скандал. Більше того, знаючи її .вона могла прийти до школи на розмову до «об’єкту» моєї симпатії – а це вже б було соромно перед усіма моїми знайомими. То ж я вирішив, що краще вже вступлю до університету, краще подалі від дому, а там вже й пощастить зустріти ту єдину.

Та я переживаю, що й там мені не буде спокою – мама переконана, що я буду вчитись у нашому місті й нікуди від неї не дінусь. Я навіть боюсь натякнути їй, що в мене зовсім інші плани – скажу вже, коли все вирішиться на мою користь.

Інколи мені здається, що мати не розуміє, як вона душить мене своєю любов’ю та руйнує моє життя. Я хочу знайти собі пару, але вже боюсь як це сприйме моя мати і як це вплине на наші стосунки.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя мама ще немає невістки, а вже її зневaжає