Моя мати вирішила, що квартира, в якій вона живе із сином, повинна залишитись йому, а ми із чоловіком та дітьми повинні тулитись в однокімнатній. Я вважаю, що це зовсім несправедливо

Ми із чоловіком та двома дітьми живемо в однокімнатній квартирі, яку мені подарувала мати. Мій брат Степан живе разом із нею, у двокімнатній квартирі. Сім’ї у нього немає, тому велику частину заробітної плати він віддає матері, яка купує продукти та платить за комунальні послуги.

Для нашого міста брат отримує достатньо високу зарплатню, тому іноді мама дає гроші мені, адже мій чоловік практично не працює. У нього для всього є відмовки: то зі здоров’ям погано, то не може знайти фірму, де б йому платили стільки, скільки він хоче, то ще щось. Та, незважаючи нінащо, я його кохаю.

Мої діти дуже люблять мою маму, оскільки вона завжди старається проводити із ними час: то в парк піде із ними, то в ліс на пік нік. Діти мої вже достатньо дорослі, та іноді самі її кудись водять, але раніше, мама постійно купувала їм знаряддя до школи, іноді брала на базар, аби придбати для них одяг, за це я дуже вдячна їй, але от стосунки із моїм братом в мене погані. Ми із ним практично не розмовляємо, адже він недолюблює мого чоловіка незрозуміло чому.

Часто мені донька говорить про те, що мені потрібно було б налагодити стосунки із братом, адже багато чого в нашій квартирі куплено за його кошти. “Він не скнара, тому часто дає гроші бабусі зі словами: “Купіть племінникам цукерок” чи “Подаруйте племіннику телефон на день народження”, а ти навіть говорити із ним не хочеш” — говорить мені донька.

Звичайно, що я не дуже хочу із ним говорити, адже розумію, що головним претендентом на мамину двокімнатну квартиру є він. І знаю, що він не захоче помінятись зі мною, хоч і живе один. Мама не захоче переписувати квартиру на мене, адже одного разу, після того, як ми зробили ремонт у своїй, вона запропонувала помінятись, аби вони зі Степаном жили в нашій, ми переїхали в їхню двокімнатну квартиру, але без ремонту, на що мій чоловік відмовився зі словами: “Звичайно, хочете в “нову” квартиру, а нам свою стару віддати?”. Через ці слова мати образилась і більше нам такого не пропонувала.

Але я не знаю, як із цим розібратись, адже нам чотирьом потрібна більша площа для прожиття, але мати цього не розуміє. Дуже неприємна ситуація склалась, я вважаю. Думаю, братові з мамою варто обміняти квартиру на нашу, адже нам буде зручніше жити в більшій квартирі.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя мати вирішила, що квартира, в якій вона живе із сином, повинна залишитись йому, а ми із чоловіком та дітьми повинні тулитись в однокімнатній. Я вважаю, що це зовсім несправедливо