Моя сваха вважає, що має право робити все, що завгодно, із грішми, які заробляє її син, але вона абсолютно не зважає на те, що іноді наші діти змушені обділяти себе в чомусь, бо не хочуть сваритись із нею

Моя донька Валерія вийшла заміж близько 6 років тому за хорошого хлопця Дмитра. Поселились вони на винайманій квартирі, а згодом купили власну, пропрацювавши рік закордоном. Весь цей час, поки вони обоє працювали, Дмитро пересилав якусь частину коштів матері, бо та постійно просила то на новий сервіз, то на шубу тощо.

Я не могла зрозуміти чому свекруха себе так веде, адже це ненормально, коли цілком працездатна мати розраховує на кошти сина, який заробляє гроші собі на квартиру. Моя донька була разом із ним, але я й думки не допустила про те, щоб попросити грошей у Валерії, навпаки, копійку до копійки відкладала, аби вони по приїзді могли собі купити або більшу квартиру, або зробити кращий ремонт.

Коли вони повернулись, то зібрали всіх у себе на винайманій квартирі, аби відсвяткувати приїзд. Ми з чоловіком купили їм солодощів, доньці квіти, зятю хороший коньяк, щоб привітати їх з поверненням додому, а сваха зі сватом прийшли з пустими руками, мабуть, розраховуючи на те, що син дасть їм грошей, які заробив для своєї сім’ї.

Згодом вони почали обирати квартиру, яка б їм підійшла краще, і тоді я вирішила, що прийшов час віддати їм ті гроші, які я збирала для них. Сума там була нормальна, така, яку я змогла дозволити собі назбирати — п’ять тисяч доларів. Небагато, але хоч щось. Беручи ці гроші, донька сказала, що квартиру вони собі вже обрали, але от за них вони зроблять хороший ремонт у дитячій. Я була в ступорі, адже не зрозуміла навіщо їм зараз дитяча, і тоді Валерія повідомила про те, що у мене з’явиться онук чи онучка.

Я була надзвичайно щаслива, і ще більш мене тішило те, що гроші, зібрані мною, будуть для їхньої майбутньої дитинки.

Через кілька місяців Валерія запросила мене до них у квартиру, де проходив ще ремонт, і я побачила, що дитяча кімнатка абсолютно не зроблена, навіть шпалерів немає. Коли я запитала в доньки чому так, то вона стала дуже сумною… як виявилось, гроші забрала моя сваха

“Дитина народиться тільки через 9 місяців, ви за цей час ще встигнете собі заробити грошей на дитячу кімнату, а мені дача потрібна вже” — отак сказала свекруха моїй дитині, Валерія не хотіла давати ті гроші їй, але Дмитро не зміг відмовити матері.

Тобто гроші, які я збирала стільки часу, обділяючи себе у всьому, вирішила забрати сваха. І діти зараз повинні працювати ще більше, аби заробити ще грошей для дитячої кімнати. Що це за людина, я не розумію… Невже вона вважає, що її син повинен давати їй гроші просто за те, що вона його мати? Наші діти повинні побудувати свою сім’ю, забезпечуючи її, а не своїх батьків. Як ви вважаєте?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя сваха вважає, що має право робити все, що завгодно, із грішми, які заробляє її син, але вона абсолютно не зважає на те, що іноді наші діти змушені обділяти себе в чомусь, бо не хочуть сваритись із нею