Моєї тещі стало занадт0 багато у нашому житті

Галина Володимирівна жінка з характером та ще й вперта. Не можу сказати ,що моя теща зла чи скандальна, але те, що вона дуже вже любить командувати усіма, то є правда. Тесть її як вогню боїться і намагається мовчки виконувати всі її завдання й ніколи не встряє у конфлікти. Може тому вона й думає, що в сім’ї головна жінка. Але це тільки у неї так, я ж дотримуюсь іншої моделі стосунків – ми з дружиною завжди радимось та спільно приймаємо якісь важливі рішення.

На щастя Катя не перейняла риси характеру своєї мами – вона не намагається керувати мною, е скандалить та поважає мою думку. Але це не влаштовує її маму. Теща вже не раз робила їй зауваження та пояснювала, що з чоловіком не потрібно рахуватись і жінка сама повинна вирішувати що купити, куди потратити гроші й взагалі весь сімейний бюджет повинен бути у руках дружини.

З такими повчаннями вона приходила чи не щораз – їй не подобалось, що Катя радиться зі мною щодо меблів у квартиру, штор, одягу чи їжу. Теща любить казати:

– А що ти його питаєш? Хай їсть те, що ти приготуєш і не перебирає харчами. Це ж треба, щоб він ще вибирав тут – це йому не ресторан.

Потім моя теща вирішила, що я занадто мало заробляю, або ж приховую якісь гроші від дружини. Вона почала про це говорити дружині на що та просто відмовчувалась. Але ,як я зрозумів, постійний тиск на неї з боку мами дає свої плоди – ми почали частіше сваритись та виясняти стосунки. Дружина починає замислюватись над тим, що говорить мама і, я так бачу, сумнівається в тому чи вірно вона все робить.

І тепер мої перспективі не такі радісні, адже я не хочу виправдовуватись, але й сваритись з дружиною я не маю жодного бажання.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моєї тещі стало занадт0 багато у нашому житті