Мої батьки вирішили робити ремонт, і тому, поки у нас у квартирі робочі, ми взяли речі, і поїхали пожити у квартиру до бабусі, де, окрім неї, живуть ще п’ятеро людей. Їм усім тісно та незручно, але жити окремо вони не хочуть, бо економлять гроші для придбання автомобіля

Цього літа батьки вирішили, що прийшов час зробити ремонт у нашій квартирі, бо вже й шпалери відклеїлись, і меблі варто замінити. Для того, аби все швидше закінчилось, вони домовились ремонтувати усі кімнати відразу, тому на той час, поки у нашій квартирі безліч робочих та пилу, ми перебрались до бабусі Юлії — татової мами.

Квартира у неї не маленька — трикімнатна, але зважаючи на те, що живе там семеро людей, не враховуючи нас, то площа здається взагалі мізерною. Так, ми розуміли, на який крок йдемо, нам було дуже ніяково, але нічого не поробиш, адже бюджет наш трохи тісний для того, аби винаймати квартиру для нас трьох.

Бабуся Юлія прийняла нас відкрито, адже вона дуже любить свого сина, і їхні стосунки просто чудові, на відміну від її відносин зі своєю дочкою, яка живе із нею. Моя тітка Галина — не дуже приємна жінка, оскільки завжди вважає, що всі щось їй винні. Вона постійно свариться з матір’ю, з батьком, її чоловік Федір може дозволити собі також нахамити тещі, та грубо розмовляти із тестем. Їхні троє дітей абсолютно не виховані, і впевнені в тому, що всі вони хазяї в домі, а не їхні бабуся з дідусем.

Звичайно, баба Юлія також гостра на язик, та за слівцем до кишені не полізе, але іноді вона сама не може впоратись з тими людьми, з якими живе. І вона б може була рада, якби вони всі переїхали до своєї квартири, але все не так просто: донька працює медсестрою, і заробляє зовсім невеличкі гроші, її чоловік має золоті руки, і може полагодити все, до чого торкнеться, але от він дуже лінивий. Федір любить їздити на полювання, і весь свій час присвячує йому. Та в нього немає автомобіля, тому кожен раз, коли хоче кудись поїхати, він змушений телефонувати до своїх знайомих та просити, аби його відвезли туди, куди йому потрібно.

Тому, віднедавна, вони вирішили збирати гроші на автомобіль. Те, що заробляє Галина, вони відкладають, Федір взагалі зараз на роботу не ходить, а їсти їм купує бабуся Юля, бо їй шкода своїх онуків.

Коли ми опинились в тій рукавичці, то не могли прийти до тями декілька днів, оскільки навколо шум, гам, діти бігають, Федір вчепився до свого тестя, а ми просто сиділи і не могли зрозуміти, що відбувається.

Наступного дня я запитала в бабусі Юлії чому вона не скаже своїй доньці, аби та йшла на винайману квартиру, адже жити так це зовсім неприємно і незручно. Та вона мені тільки відповіла, що не може вигнати свою доньку на вулицю із дітьми, а квартиру вони не можуть винайняти, бо відкладають усі гроші на купівлю автомобіля.

Добре, нехай бабуся не може їм нічого сказати, невже їм самим комфортно жити так?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мої батьки вирішили робити ремонт, і тому, поки у нас у квартирі робочі, ми взяли речі, і поїхали пожити у квартиру до бабусі, де, окрім неї, живуть ще п’ятеро людей. Їм усім тісно та незручно, але жити окремо вони не хочуть, бо економлять гроші для придбання автомобіля