Моїй матері вже 55 років і на стaрості вона зовсім розум втpатила! Закохалась у чоловіка, вдвічі молодшого за неї!

Такі історії я чула лише по телевізору і ніколи не думала, що це торкнеться якось нашої сім’ї.

Мама народила мене дуже рано, коли їй виповнилось лише 18, після цього батько її одразу покинув і більше вона його не бачила. Можна сказати, що все життя мама присвятила мені, адже їй довелось багато працювати, щоб хоч якось зводити кінці з кінцями. Всі знають, що дитина, задоволення досить дороге і коли немає жодної підтримки та чоловіка поруч це надзвичайно важко.

Тому вона так і не вийшла заміж, а я її єдина дочка. Мені було шкода маму і коли тільки випадала нагода підзаробити – я радісно на все погоджувалась. Так на одній роботі я й познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком. У нас закрутився роман і згодом, ми одружилися. Тоді я переїхала жити до Василя, а маму часто приходила навідувати. Згодом, привозила онука і ми всією сім’єю влаштовували посиденьки.

Одного дня вона сказала, що хоче повідомити мені щось важливе і запросила в гості. Я була здивована, але й уявлення не мала, що це може бути. Та швидко зібралась і пішла до матері.

У квартирі вона була не сама, ще був якийсь молодий чоловік, подумала, що це можливо сусід зайшов. Але як виявилось, я була не права. Так мама вирішила мене познайомити зі своїм обранцем, який, тільки уявіть, молодший навіть за мене!

Та таке на голову не налазило. Вона, 55-річна жінка і поруч 30-річний хлопчисько. Мені це здалось занадто дивним, звісно, я люблю свою маму і хочу, щоб вона була щаслива, але в таке кохання мені мало віриться.

Найбільше боюся, що він якийсь аферист чи альфонс і хоче обманути мою матір. Та вона цього навіть слухати не хоче. Каже, щоб я змирилась з її вибором і прийняла як належне.

Як на неї вплинути, так, щоб не посваритись я поняття не маю. Можливо, ви дасте якусь пораду, бо у мене просто каша в голові.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моїй матері вже 55 років і на стaрості вона зовсім розум втpатила! Закохалась у чоловіка, вдвічі молодшого за неї!