Ми вирішили купити машину в сестри чоловіка, оскільки вона продавала її за вигідною ціною. Така хороша угода супроводжувалась однією умовою: син сестри покористується нею ще місяць

Коли ми дізнались із чоловіком, що я вагітна, вирішили купити машину, аби було зручніше пересуватись містом із колискою, а згодом і з малям.

Я була на 6 місяці вагітності, тому ми вирішили шукати якусь сімейну машину з помірною ціною, адже вільних грошей у нас не було. Нам запропонувала своє авто сестра мого чоловіка Інна. Вони чекали новий автомобіль, який замовили в салоні, а це авто вирішили продати.

Автомобілем їздила вона та її син, тому машина в хорошому стані. Сестра пообіцяла продати нам авто за невисоку ціну, при одній умові: її синочок покористується нею декілька тижнів, доки не привезуть в салон нову, мовляв, син працює на такій роботі, де без транспортного засобу просто не можливо. Ми погодились на цю умову, оскільки чекати народження дитини ще близько 3 місяців.

Ми відразу заплатили всю суму, яку вона просила за авто, і стали чекати того часу, коли її син зможе віддати нам нашу покупку. Але пройшов тиждень, згодом другий, третій, а наша машина досі не в нас. Ми зачекали місяць, і тоді чоловік вирішив подзвонити до сестри і поцікавитись коли вже ми отримаємо те, за що заплатили гроші.

Інна сказала, що є якісь проблеми із перевезенням машин через кордон, тому вони досі чекають на своє авто.

Дні минали, але щоразу Інна виправдовувалась та годувала нас жданиками. І ми не знаємо, що ж нам робити, адже от-от з’явиться на світ маля, а ми досі не маємо того, за що заплатили гроші.

Якось не хочеться сваритись, виясняти стосунки, адже це все-таки наші родичі, але й чекати й мовчати сил немає.

Що робити в такій ситуації? Як уникнути конфлікту та отримати те, що належить нам?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Ми вирішили купити машину в сестри чоловіка, оскільки вона продавала її за вигідною ціною. Така хороша угода супроводжувалась однією умовою: син сестри покористується нею ще місяць