На відпочинку, познайомилась з місцевим чоловіком. Він переїхав до мене, але мене чекала неприємна знахідка

Одного літа я вирішила поїхати в Туреччину. Компанію мені склали дві подруги. Це мав бути найкращий відпочинок, адже спеціально для нього я довго відкладала гроші.

Ми поселилися в готель з “все включено”. Море, пляж, про що ще можна мріяти? Ввечері завжди була дискотека. Я з дівчатами наділи найкращі сукні та вирішили піти потанцювати. На танцполі до нас прийшла компанія чоловіків. Вони були місцевими жителями. Ці красунчики одразу зачарували нас своїм виглядом. Хлопці пригощали мене з дівчати коктейлями та навіть запросили прогулятися по місту. Ми погодились, адже хто краще за місцевих жителів зможе показати найцікавіші місця.

Один з них проявив особливу симпатію до мене. Він розповідав, що його батьки займаються готельним бізнесом. Я подумала що мені пощастило зустріти його. Красивий, багатий ще й сам проявив ініціативу.

Ми зустрічалися кожного дня протягом відпочинку. Коли треба було відлітати, він сказав, що не може мене відпустити. Мені потрібно повертатися на роботу, але я запропонувала їхати зі мною. Не очікувано, він швидко погодився. Наступного дня ми летіли до мене на батьківщину. Подруги були шоковані таким перебігом подій.

Ми жили у двох. Все було чудово, але скоро у чоловіка закінчились гроші. Він говорив, що батько заблокував його карту через те що він поїхав не попередивши. Ще розповідав, що його родичі можуть не одобрити його вибір, тому він не може їм про мене розповісти. Я вирішила, що можу давати йому гроші поки він не відновить діяльність карти. Але навіть через пів року нічого не змінилось.

Випадково, прибираючи у квартирі, я знайшла квитанції. Мій коханий відсилав гроші на батьківщину, при тому ще й регулярно. Нащо це йому? Якщо в них такий великий бізнес? Я запитала на пряму для чого він це робить. Виявилось, у Мехмета була дружина та четверо дітей. Його батьки були старими та немічними, а ніякого готелю і не існувало. Вони жили в бідній частині міста на гроші я віддавала чоловіку. Ця новина підкосила мої ноги. Я жила пів року жила з чоловіком, який використовував мене. В цю ж хвилину він збирав речі на літак. Давши йому грошей на квиток, попросила більше ніколи не появлятися у моєму житті.

Подруги після почутої історії почали співчувати мені. Одна з них Маша, казала, що відчувала, що з цим чоловіком щось не так. Але не хотіла вмішуватись і заважати чужому щастю.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
На відпочинку, познайомилась з місцевим чоловіком. Він переїхав до мене, але мене чекала неприємна знахідка