Наші з подругою історії, які пояснюють чому не варто вірити чоловікам

У нас з подругою різні історії. Зате обидві повчальні. Головне, що варто винести з цих моїх роздумів – це те, що вірити чоловікам просто так нізащо не можна і не треба. Ми познайомились з Андрієм на дискотеці. Туди мене затягла подруга. З Аліною ми товаришували на роботі. Там до нас підійшла компанія. Після кількох прогулянок та вечірок я почала зустрічатись з Андрієм, Аліна ж почала стосунки з Олександром. Обидва хлопці виглядали надійними.

Та, мабуть, тільки виглядали. Історії з Алінкою у нас схожі. Щоправда, у мене була квартира, що залишилась від бабусі. Сюди ж переїхав до мене Андрій. Зате подруга повинна була жити з Олександром у його помешканні, що придбали його батьки. Обоє хлопців уміли підбирати солодкі слова і гарно розповідати про щасливе майбутнє.

Та от на цьому їхні можливості закінчувались. За кілька місяців і романтичні подарунки у вигляді квітів зникли з відносин. Постійно потрібно було доглядати, допомагати, підтримувати. Та от не сміти ні в якому разі контролювати чи перепитувати де були. Так ми з подругою жалілись одна одній.

За кілька місяців я дізналась, що вагітна. Андрій не був надто щасливий, проте погодився розписатись. Жив зі мною, допомагав іноді. На 6 місяці вагітності раптом дізнаюсь про вагітність Аліни. Вона була дуже щаслива і хотіла цю дитину. Та от Олександр дуже розізлився і сказав будь-що робити аборт. Так Аліна й повелась на його ультиматуми.

Після цього дівчина більше не могла мати дітей. Вона пішла від Андрія з розпачем і болем. Це, мабуть, найбільша втрата від цих стосунків. Я ж щасливо народила дівчинку. Та от на виписку Андрій не прийшов. Номер більше не обслуговувався. А вдома більше не було його речей. Мені спочатку було дуже боляче, та далі я зрозуміла, що не так через нього, а швидше через ситуацію загалом. Чому чоловіки так бояться відповідальності?

А Алінка стала хрещеною матір’ю моєї донечки. Допомагає мені дуже у вихованні Софійки. Ми навчились на своїх помилках.  Подруга одружилась з дуже хорошим хлопцем і проходить курс лікування. А якщо не вийде, то візьмуть дитину з притулку.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Наші з подругою історії, які пояснюють чому не варто вірити чоловікам