Не можу їсти те, що готує моя теща

Здавалось би, що домашня їжа повинна бути смачнішою, ніж у їдальні – та ні. Особливо, коли це стосується страв, як готує моя теща. Я не можу ні їсти, ні чути їх запаху – одразу стає зле.

Не подумайте – я не виріс в якісь королівській сім’ї та й ніколи не перебирав харчами. Та коли готує їжу моя теща – я просто шукаю різні причини, щоб відмовитись. А все тому, що Віра Павлівна готує неакуратно, неякісно та ще й їй вдається зіпсувати навіть найпростіші страви. Жінка старається, але у неї нічого не виходить.

Все почалось з першого нашого знайомства – коли я прийшов до батьків своєї нареченою. Стіл був накритий на славу. Я спробував багато чого – і ніби було смачно, хоч дещо жирно, але терпимо. Та мене вразила кухня – коли я йшов до туалету, то побачив, як там неакуратно та брудно. Було багато немитого посуду, засмальцьовані рушники, які вже смерділи пересмаженою олією, завітрений торт, який стояв на столі без холодильника та ще безліч дрібниць. І на додачу – тарган, який повзав по фруктах. В той момент мені аж зле стало, але я промовчав.

Це, звісно ж, не вплинуло на моє рішення одружитись, але вплинуло на бажання ходити у гості до тещі. Тому вирішив – краще будемо зустрічатись у нас, або ж ходити до ресторану.

Та Віра Павлівна не розуміла, що вона робить не так і все частіше намагалась нагодувати нас «домашненьким. Вона приходила до нас у гості з готовою їжею – варенички, борщик, тортики чи салатики. І все намагалась нагодувати мене. Інколи мені доводилось таки скуштувати це – не хотів ображати тещу, але давалось мені це дуже складно. Часто я робив вигляд, що поїв нещодавно і всі її страви клав до холодильника з обіцянкою поїти потім. Ну не можу я їсти те, що приготували у такій неакуратній та брудній кухні.

А ще вона вирішила на День народження дружини прийти і приготувати все для столу. І тоді я помітив, що проблема не тільки у кухні, але й у ній. Вона не мила рук, неохайно все різала, пробувала ложкою салати і нею ж перемішувала їх далі. Я зрозумів, що вона навіть не розуміє .що щось робить не так.

Я розумію, що теща хоче як краще і вона всіма силами намагається вгодити зятю, але перебороти в собі це не можу. Тепер думаю – поговорити з дружиною чи хай все залишається як є зараз. Не хочу робити вигляд, що мене все влаштовує, але й ображати рідних не маю жодного бажання. Та й моя дружина, я так думаю, теж образиться на мене.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Не можу їсти те, що готує моя теща