Нехай я буду п0ганою свекрухою, але я не хочу жити з невісткою в одному домі

Я розумію ,що зараз життя доволі складне – квартири ніхто не отримує від держави і на неї треба самому заробити. Але чому це має бути моєю проблемою? Так, у мене є два сини, які вже в такому віці, що скоро й самі будуть мати сім’ї, але те, як вони будуть забезпечувати дружин та дітей тільки їх проблема.

От мій старший син Мирон нещодавно заявив мені, що планує одружитись. Я, звісно, рада за нього та й моя майбутня невістка доволі приємна й мила дівчина. Але не настільки, щоб я хотіла жити з нею в одному домі. Але син мій спокійно прийшов і повідомив, що на початку вони оселяться з нами у його кімнаті, а далі вже якось вирішать це питання.

Я одразу ж почала протестувати – якщо він вже готовий одружитись, то хай буде готовий знімати окремо житло. В моєму домі не буде двох господинь, а годувати його та його дружину я не маю ні бажання, ні сил.

Мирон на мене образився і назвав егоїсткою. Можливо й так, але я точно пам’ятаю як одразу після весілля мені довелось жити у домі свого чоловіка. Не можу сказати, що це був страшний сон, але приємного мало. Моя свекруха, хоч і доволі стримана жінка, частенько влаштовувала мені скандали та сварки. Вона хотіла, щоб всі в її домі жили за її правилами – я ж бунтувала та постійно йшла наперекір. Ми могли тижнями не спілкуватись, або сваритись на людях – вся родина знала про наші складні стосунки. Свекруха критикувала все, що я роблю – як прибираю, як готую, як одягаюсь і як говорю. Я просто дратувала її всім.

Так тривало понад рік, поки ми не переїхали у власну квартиру, де я стала повноправною господинею. Тоді я думала, що я права, а свекруха зла жінка, яка ненавидить невістку.

Зараз я на все це дивлюсь під іншим кутом. В такому віці хочеться вже спокою та гармонію – ти не хочеш ділити свій дім з іншими людьми. Ти хочеш прийти до себе в квартиру і робити те, що вважає за потрібне і не думати, що можеш комусь заважати. Ти не хочеш, щоб до тебе у дім пришла чужа людина і мала такі ж права як і ти – це твій дім і іти тут головна. Я не хочу, щоб у мене через побут погано складались стосунки з дітьми. Я не хочу стати тією свекрухою, яка зненавидить свою невістку.

Краще одразу жити окремо та навідуватись одне до одного в гості – думаю син мене з часом зрозуміє і подякує.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Нехай я буду п0ганою свекрухою, але я не хочу жити з невісткою в одному домі