Ніколи не думала, що зять буде краще до мене ставитись, ніж моя старша донька

Мені завжди здавалось, що я виховую двох своїх доньок однаково – в любові, турботі та справедливості. Та дуже часто старша донька показувала свій характер, адже була певна, що має більше прав  – вона ж старша, а отже розумніша і має право голосу. Я ж намагалась пояснити, що для мене вони дві однакові й ніхто не головний – це її дратувало та я списувала все на ревність.

Нічого не змінилось навіть тоді, коли мої дівчатка виросли та вийшли заміж. Моїй Оленці, старшій доньці ,пощастило більше – чоловік красень, забезпечений, кохає її та ще й як людина чудовий, а от Оля втрапила у халепу – покохала не надто хорошу людину. Він покинув її, коли вона була вагітною другою дитино. Оля залишилась сама без житла, грошей та чоловіка. В той момент я забрала її до себе – куди ж піти моїй дитині. Це не дуже сподобалось Олені, адже вона переконана, що кожен сама має турбуватись про себе і вирішувати свої проблеми.

Але головною проблемою стало те, як я поділила спадок своєї родички. Справа у тім, що моя тітка залишила мені двокімнатну квартиру – невеличку, але світлу, з хорошим ремонтом. Мені квартири не треба було, адже мала свою і спочатку я планувала продати її та розділити гроші між собою та дітьми. Та згодом передумала – краще хай в ній живе моя Оля з дітьми. Про Олену я подумала в той момент, що їй ті гроші не потрібні – живе в достатку і не потребує нічого. Я й подумати не могла, що вона розізлиться на мене.

Коли ж старша донька дізналась про моє рішення, то примчала до мене додому і почала сваритись. Вона кричала, що я не люблю її, що для мене Оля найкраща, а вона не потрібна. Що я сама роблю між ними різницю і я мала б поділити порівну й не важливо є у неї гроші чи ні. В той момент мій зять намагався її вгамувати та заспокоїти. Пояснював, що Оля сама виховує дітей і їй ця квартира справді потрібна – вона як сестра повинна зрозуміти. Та Олена нічого й чути не хотіла.

Донька просто гримнула дверима та сказала, що більше ноги її в моєму домі не буде. Єдиний варіант – поділили спадок порівну, або не пускати Олю жити туди. І що я тепер маю робити? Як вчинити?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Ніколи не думала, що зять буде краще до мене ставитись, ніж моя старша донька
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.