Новоспечений татусь втратив дар мови й почав розпитувати дівчинку про все: де вона взяла його адресу, де мама й взагалі чому вона сама прийшла

Сергій хутко побіг відкривати двері, адже у них дуже сильно грюкали. На порозі стояла дівчинка років 10 з невеличким пакетом та посміхалась. Спочатку чоловік вирішив, що дитина помилилась тому й запитав її кого вона шукає.

– Ви Сергій? І ви навчались на інженера? – впевнено запитала дитини.

– Ну так, але хто ти така? Я щось нічого не розумію? – розгублено запитав чоловік.

– Я ваша донька – Оленка. Хіба не бачите як я на вас схожа?

– Дівчинко, ти щось плутаєш. У мене немає доньки й ніколи не було.

– Ну ви ж зустрічались з Іриною, от я її донька. Тобто її та ваша.

Новоспечений татусь втратив дар мови й почав розпитувати дівчинку про все: де вона взяла його адресу, де мама й взагалі чому вона сама прийшла. Чоловік досі не вірив словам Олени та попросив зателефонувати матері.

Дівчинка набрала Ірину й передала слухавку Сергію. Коло чоловік заговорив, то почув знайомий голос – це була його Іра, яка просто в один момент зникла й не хотіла ні бачити його, ні чути.

Мама втікачки розповіла, що вже декілька годин шукає доньку та навіть телефонувала до поліції бо та пішла з дому й нікого не попередила. Жінка розплакалась і Сергій почав розпитувати про те, що ж дівчинка таке говорить – який він батько? Ірина спочатку мовчала, а потім сказала, що таки це його донька й про нього вона сама дитині й розповіла. Як виявилось Ірині, коли вона ще була з Сергієм, зателефонувала його мама й сказала, що хлопець ніколи не одружиться з нею, бо вона йому не пара й взагалі для її сина вона знайшла кращу наречену. Жінка вислухала від Марини Олексіївни те, що вона тільки псує життя Сергію й він не знає як її позбутись. В той час Іра вже знала про вагітність, але вирішила не повідомляти це Сергію – вона просто зникла з його життя.

Чоловік був ошелешений та попросив про зустріч, щоб все обговорити. Виявляється він так і не одружився й ще довго намагався знайти кохану, та й Іра теж не вийшла заміж і сама виховувала доньку.

Втеча дівчинки стала новим стартом для їх стосунків та створення сім’ї, адже старі почуття знову дали про себе знати.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Новоспечений татусь втратив дар мови й почав розпитувати дівчинку про все: де вона взяла його адресу, де мама й взагалі чому вона сама прийшла