Обирай: або сестра, або дитина!

Моя сестра та дружина не дуже ладнали, проте завжди спокійно ставились одна до одної. І хоча дружина не завжди була цим задоволена, та я допомагав сестрі чим міг.

Сестрі завжди було важко, університет вона не закінчила, адже завагітніла на 3 курсі. Добре, що хлопець сумлінний дістався. Одружився одразу ж, квартира у нього була і робота хороша, хоча й не надто високооплачувана.

Моїй дочці було 9 років, а її дочкам 7 і 5 років. Звісно, що одягом ми ділились з племінниками, дружину на це вмовляти не доводилось. Вона погодилась, що це дрібниці, адже і так доводилось би викидати.

Незабаром дружина потішила мене крутою новиною. Вона завагітніла, і знову мала бути донечка. Сестра, Інна, прийшла нас привітати і між іншим попросити для донечки сукню, з якої моя дочка вже виросла, бо племінниця займалась музикою і мала виступати.

Я вже готовий був погодитись, та моя дружина мене перебила. Вона почала такий скандал, що я перший час не міг прийти до тями, щоб мовити хоч слово. Галя ображала мою сестру, казала, що її діти ні на що не здатні і живуть за її рахунок, що вона нічого у цьому житті не добилась, і у дівчаток така сама доля буде. Моя сестра теж не могла прийти до тями і мовчки, зі сльозами на очах, це вислуховувала. Я звісно ж попросив дружину заспокоїтись негайно, та вона сказала фразу, що назавжди змінила наше життя.

–Обирай: або сестра, або наша дитина!

Раптом жінка стала мені огидною. Через незрозумілі гордощі і скупість вона готова була зробити аб0рт. Я тоді мовчки пішов з сестрою. У мене була ще одна квартира, то ж я мав куди піти. Того ж тижня я подав на розлучення. З дітьми я спілкуюсь і досі, вони чудово ладнають з тіткою та двоюрідними сестричками, я повністю їх забезпечую. А от з дружиною скоротив спілкування по максимуму. І сумніваюсь, що вона через це страждає, бо вже за три місяці після розлучення донька розказувала про нового друга мами. Жаль тільки 10 років, які я прожив з хибною думкою про дружину.

 

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Обирай: або сестра, або дитина!