Окрім 3ради я отримала ще й чужу дитину у подарунок

Моя краща подруга одного дня стала мачух0ю навіть не підозрюючи цього. Сказати, що вона була шокована – не сказати нічого. Вона просто не очікувала такого, адже дітей вона ще не планувала. Все трапилось так швидко й неочікувано – як грім серед ясного неба. спочатку вона взагалі не знала, що їй робити і як далі бути.

Каріна та Марк одружились близько трьох років тому. Дівчина дуже переживала, щоб її вибір майбутнього чоловіка був правильним, тому вона мала декілька вимог для обранця – чоловік має бути самодостатнім, впевненим у собі, мати хорошу роботу, відмінне почуття гумору, не мати поганих звичок і просто бути хорошою людиною.

І вона вважала, що приваблива зовнішність не головне – він повинен бути просто симпатичним та приємним їй, а ще хоч трішки займатись спортом. Ну це ж не надто сильні вимоги, чи як?

І не дивно, що Каріна вимагала такого, адже вона сама була не промах – красива, спортивна, успішна (у дівчини був власний невеличкий бізнес), вміла готувати, мала власну квартиру та постійно розвивалась та подорожувала. І головне – вона хотіла сім’ю і була абсолютно готова до цього і фінансово, і морально.

Марк та Каріна познайомились на вечірці у друзів. Хлопець одразу сподобався їй – високий, чорнявий, елегантний і вміє підтримати розмову. До того ж він був успішним у своїй справі – був власником декількох магазинів з меблями.

Дівчина одразу ж закохалась – вона не бачила у ньому жодних мінусів. За декілька місяців стосунків – Марк зробив пропозицію. Весілля було красивим – зібрались усі друзі та рідні. Після медового місяця вони повернулись до звичного життя.

Але як виявилось за рік – Марк не припинив усіх стосунків зі своєю колишньою дівчиною. Спочатку вона побачила декілька повідомлень від його колишньої – нічого особливого. Потім їй передали, що бачили Марка з дівчиною у парку.

А ще за декілька місяців їй зателефонувала Іра, колишня дівчина її чоловіка, і повідомила, що у неї стосунки з Марком. Чоловік одразу ж зізнався у стосунках з колишньою, але сказав, що не хоче більше її бачити. Каріна була у розпачі – вона любила чоловіка, але пробачити зраду?

Каріна все ж пробачила. Але за рік вона дізналась, що Іра народила від Марка і хоче подавати його на виплату аліментів. Марк впевнений, що це не його дитина і він не хоче нічого платити Ірині – він їй не вірить.

Зараз Марк намагається довести, що він не батько і хоче, щоб Каріна йому допомогла. Але дівчина не знає, що робити – вона не готова пробачити і зраду, і ще й дитину на стороні.

Як ви думаєте – дитина справді Марка? І що робити Каріні – чи варто було пробачати зраду?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Окрім 3ради я отримала ще й чужу дитину у подарунок