Олег безмежно кохав Ірину і вона цим користувалась на повну. Все в їх сім’ї крутилось довкола дружини та її забаганок – як Іра скаже, то так і буде.

Вона ніколи не переймалась почуттями чоловіка, адже була переконана, що основне його завдання у житті – тішити свою дружини та дбати про її добробут та щастя. При цьому жінка не переймалась ні його почуттями, ні, навіть, тим, як себе почувають діти.

Вже з першого знайомства Олег по вуха закохався в Ірину – красива, з гарною фігурою, нахабна та впевнена у собі дівчина привертала увагу багатьох чоловіків. Та не всі були готові терпіти її важкий характер – саме це ставало причиною її не вдалих стосунків з іншими чоловіками. Ніхто з них не мав бажання бігати за дівчиною та потакати усім її примхам. А вона ж хотіла саме цього – море подарунків, уваги та контролю й влади. Єдиний, кого не лякала перспектива бути підкаблучником – був Олег. Чоловік готовий був на все заради коханою і вона це зрозуміла одразу. Не дивно, що вона користувалась таким становищем як тільки могла. Олег дарував дівчині дорогі подарунки, привозив серед ночі великі букети квітів, возив на відпочинок та виконував всі побажання коханої. Іра отримала те, що хотіла – чоловіка, який був готовий на все заради неї. Тому не дивно, що на його пропозицію одруження вона погодилась одразу ж. До того є, Олег їй теж подобався – красивий, високий та ще й при грошах. Чим не ідеальний чоловік? І при тому, що характер у нього золотий.

Весілля зробили гучним, великим та продуманим до деталей – Іра хотіла, щоб всі її знайомі позаздрили. І їй це вдалось – подруги ніяк не розуміли чим же вона так зачіпила Олега. Хлопець вважався хорошою партією, але дивно, що він терпів всі ці вибрики Іри. Та кохання така річ – його важко зрозуміти. Чоловік не бачив всього того. Що бачили і знали оточуючі – він був засліплений. Та й Ірі він подобався, може кохання й було, але симпатія – однозначно. Вона була переконана, що краще в парі хай кохають тебе, ніж ти когось.

Сімейне життя складалось доволі непогано – не було особливих скандалів чи сварок. Жила пара окремо в великій квартирі, яку Олегу подарували батьки. Ремонт був сучасний та й грошей на життя парі вистачало. Іра була задоволена вибором – тим паче вона могла витрачати скільки хотіла і Олег не контролював цього. Та у дівчини настільки розігрався апетит, що вона вже не знала як зупинитись. Вона щодня нагадувала Олегу про те, що він міг би заробляти більше, що вона хоче власне авто і взагалі їй треба більшого. Олег мовчки виконував всі забаганки коханої дружини – нове авто і, навіть, допоміг відкрити невеличкий магазин жіночої білизни.

Коли Іра народила сина, то вона ще більше «вдяглась у пір’я». Не забуваючи нагадати чоловіку, що вона народила для нього спадкоємця, Іра витягувала всі соки з сімейного бюджети й при цьому не надто виконувала елементарні обов’язки. Вона ніколи не прибирала, адже Олег найняв домогосподарку, вона не любила готувати – їжу або замовляли в ресторані, або ж та сама домогосподарка щось готувала. До того ж Іра не надто хотіла няньчитись з дитиною і тому в малюка з’явилась няня, як тільки йому стукнуло півроку. Дівчина переконана, що ні материнство, ні заміжжя не повинно заважати їй насолоджуватись життям.

Посиденьки з подругами, відвідини салону краси та шопінг – чи не основні справи жінки. Але це тривало до пори до часу, поки Олегу не набридло. Чоловік все сподівався, що Іра нагуляється та візьметься за голову. Але ці мрії так і залишились мріями. Іра не хотіла й слухати розмови про те, щоб хоч якось змінювати своє життя та звички. Олег пропонував їй безліч варіантів, які вона одразу ж відсіювала. Щоразу чоловік починав розмову про те, що так справи йти далі не можуть і їм варто щось змінювати. Іра думала, що це тільки жарти, поки Олег не поставив їй умову – або вона повертається у сім’ю і стає нормальною мамою та дружиною, або хай йде на всі чотири сторони. Чоловік ще ніколи так впевнено та суворо не говорив. Іра була ошелешена – її м’який, тихий та спокійний Олег показав себе як справжній чоловік. Вона й не чекала, що він на таке здатен. Це їй в ньому дуже сподобалось. І хоч вона намагалась дещо його задобрити – та він стояв на своєму.

Жінці нічого не залишалось, як погодитись. І хоч їй було складно перелаштуватись. Та й вона зрозуміла, що вже пора трохи братись за розумі й виправляти ситуацію. Адже, якщо Олег її покине, то вона не знайде більше такого чоловіка, який так довго терпітиме її характер. Та й що казати – вона таки кохала Олега і любила сина. А втрачати сім’ю через дурний егоїзм – неправильно.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Олег безмежно кохав Ірину і вона цим користувалась на повну. Все в їх сім’ї крутилось довкола дружини та її забаганок – як Іра скаже, то так і буде.