От чому не варто хвастатись чоловіками на сторінці, бо вони можуть виявитись, не тими за кого себе видають

Ми з подругою знайомі з самого дитинства. Пам’ятаємо, як за партою сиділи і як на дискотеку у мами туш крали. Проте, вже виросли. У кожного своя сім’я. Я вийшла за однокласника Івана. А от Марина за одногрупника з училища. На жаль, вони розвелись після семи років разом. Причина стара, як світ – зрада. Я довго витягала подругу з депресії. І хоч ми ніколи не заздрили одна одній, після розлучення вона почала говорити, що мені просто вдалось вхопити слабохарактерного чоловічка та підім’яти його під себе. Я так зовсім не вважала, адже з ним ми пройшли багато переживань, які лиш зміцнили наші стосунки. Крім того, він гарно заробляв і був гарним господарем. Не те, що Маринки ледацюга та гультяй. Напевне, вона думала, що їхнє життя завжди буде наче розвага, але одними веселощами ситий не будеш.

Так от, після декількох років самотності Марина все ж знайшла свою любов. Він був теж раніше розлучений. Я про це б не дізналася, якби не соціальні мережі. На її сторінці було безліч фотографій та признань у коханні. На одному фото вона годує його морозивом з своєї ложечки, на іншій він носить її на руках, а наступна з букетом від нього. Звісно, це все чудово і я навіть рада, що у неї появився чоловік, який вміє так залицятися. Але нащо робити це все на показ? Правду кажуть, щастя любить тишу.

Одного дня давня подруга через місяці мовчанки запросила посидіти в кафе. Сказала, брати чоловіка, вона познайомить його зі своїм Павлом. Ми не мали планів, тому погодились.

На зустрічі їхні стосунки вже не були такими зразковими, як на фото. Павло називав Марину “курочкою”, натякаючи на те, що вона недалека. До того ж він виглядав, наче актор з комедійного фільму. Чоловік постійно розповідав, про свої неземні багатства, але в цей час був в дешевому піджаку з базару. Допивши каву, ми з моїм чоловіком попрямували додому. Марина хотіла похвастатись своїм коханцем, але їй не вдалось.

Через декілька тижнів, Марина розійшлась з Павлом та видалила всі фото і картинки, яке символізували їхнє безкінечне кохання. Він виявився шахраєм, поки її не було вдома, виніс гроші та її прикраси з квартири. Чоловік не відповідав ні на дзвінки, ні на повідомлення.

От чому не варто хвастатись чоловіками на сторінці, вони можуть виявитись, не тими за кого себе видають.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
От чому не варто хвастатись чоловіками на сторінці, бо вони можуть виявитись, не тими за кого себе видають