От що з людиною робить заздр1сть

Моя подруга блогер-початківець, яка не може оминути жодної дрібниці в житті і не поділитись цим у соц.мережах. Вона постійно фотографує те, що їсть, що п’є, де гуляє, що купує в магазині тощо. Її тематика блогу — це її життя. Насправді, блогером її назвати важко, бо людей, які за нею слідкують не дуже багато.

Її блогерська кар’єра почалась із того, що я почала активно публікувати фотографії у свій профіль у соц.мережі, і фотографії збирали багато вподобань та коментарів, а вона просто повторила за мною. Але блогером я бути не хотіла, бо вважаю, що це величезна відповідальність перед людьми, які за тобою слідкують, тому ділилась фото лише тому, що мені це подобається.

Моя подруга Жанна відразу перехопила цей рід заняття на себе, адже є розповсюджена теорія, якщо це можна так назвати, про те, що блогери заробляють багато грошей.

Ми з чоловіком підприємці. У нас є три магазини з одягом в місті, які приносять нам немало грошей та задоволення. Ми, як і всі, почали з одного магазина. Жанна мені говорила, що магазин з одягом — це програшний варіант, оскільки їх багато, і це не так потрібно, але я її не стала слухати. Коли відкрився перший магазин, то в очах подруги можна було прочитати заздрість, відкрився другий — Жанна просто палала, від зависті, а коли відкрився третій — моя подруга вчепилась до свого чоловіка, що їм також треба якийсь магазин.

Завдяки заробленим грошам, ми зараз можемо собі дозволити раз в три місяці їздити десь на відпочинок, що також дуже дратує Жанну. Вона може з легкістю розповісти якісь погані факти про будь-яку обрану нами країну: там можуть легко надурити, там дорого, там брудно, там море має поганий запах тощо. Моя подруга не може собі дозволити їздити на відпочинок так часто, тому це викликає в неї таку реакцію, але я вже звикла до цього.

Ми не припиняли спілкуватись, і в нас народились донечки маже одночасно — з різницею в 4 місяці. Моя дочка Аліна старша, ніж дочка Жанни – Настя, але вони ходять в один садочок зараз. Моя Аліна постійно бере участь в сценках, які ставлять в садочку, вони разом з Настею ходять в театральний клуб.

Нещодавно ми зібрались сім’ями в нас вдома. Мій чоловік забирав дівчаток з гуртка і привіз їх відразу до нас. Ми сиділи за столом, коли в кухню забігла Аліна та похвалилась, що їй дали головну роль в наступному виступі. Це був би її дебют як головної героїні. Я дуже зраділа цьому, але от Жанна навпаки.

Коли Настя зайшла в кухню, то моя подруга відразу причепилась до неї з питаннями “А чому Аліні дали головну роль, а не тобі?”, “Чим ти гірша?”. Ця ситуація мене дуже розізлила, тому я делікатно попросила їх піти додому.

Аліна активно готувалась до виступу, до якого лишалось близько двох днів. Ми повторювали слова, і цей момент мені подзвонила Жанна, мовляв, треба зустрітись, я хочу перепросити, а дівчата не повинні сваритись через нас.

Я подумала, що й справді, діти не винні в тому, що їхні батьки сваряться, хоч я і не забороняла Аліні спілкуватись із Настею. Ввечері Жанна з дочкою прийшли до нас. Настя мала не дуже хороший вигляд, але я чомусь не відразу звернула на це увагу. Дівчата почали гратись, поки ми говорили із Жанною. Та вони швидко зібрались та пішли.

Перед сном я вирішила зайти в соц.мережі, аби подивитись що там в кого відбувається, і яким було моє здивування, коли я побачила, що Жанна питала поради у своїх підписників про те, як лікувати вітрянку.

Тобто моя подруга спеціально привела свою дитину до моєї, аби вона не грала головну роль в сценці. На щастя, я не блогерка і не виставляла фото про те, що моя дитина хворіла вітрянкою, коли ми були в моєї мами в селі.

З Аліною все добре, вона прекрасно виступила в гуртку, зараз готується до іншої головної ролі, а із Жанною ми більше не спілкуємось.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
От що з людиною робить заздр1сть