Петро два роки тому залишився без дружини з маленькою донькою на руках, тому не дивно, що думки про нові стосунки у нього навіть не виникали.

Він намагався уникати нових знайомств, адже був певен, що ніхто не захоче виховувати чужу дитини. Але з Іриною все було інакше.

Якось друзі таки витягли Петра на святкування Дня народження його товариша, бо до цього чоловік всіма методами уникав застілля та посиденьок з друзями. Маленьку Софійку він залишив на маму, а сам пішов у гості. В його товариша зібралось багато людей – добре, що це було літо й в іменника є власне велике подвір’я.

Шум та гам, жарти, веселощі та розмови дещо розслабили Петра і він відпустив свої проблеми. Той вечір додав йому настрою, сил та допоміг трішки відпочити. Але й той вечір додав йому турбот. Саме на святкуванні він познайомився з Іриною – молодшою за нього на 10 років, красивою та привітною жінкою. Вони розговорились, знайшли безліч спільних тем. Петро не розповів жінці, що має доньку, бо так і не планував зав’язувати якісь стосунки. Ірина була розлученою, без дітей і весь свій час присвячувала кар’єрі.

Оточуючим було одразу зрозуміло, що з Ірини та Петра вийшла б гарна пара – вони різними способами на це натякали. Чоловік дещо губився й намагався постійно перевести тему, чим трішки засмутив Іру. Та вона не подавала виду.

Після вечірки всі розбіглись додому, Петро попрощався з Ірою та поїхав додому. Жінка була певна, що вона йому сподобалась та дуже здивувалась, що він навіть не запитав її номеру телефону. І тому вона взяла ініціативу у свої руки – попросила номер телефону Петра у його друзів.

І от через декілька днів, набравшись сміливості, вона сама зателефонувала Петі. Чоловік одразу розгубився і не знав, що відповісти. Та потім вирішив пояснити всю ситуацію – що він сам виховує доньку, що не хоче завдавати турбот Ірі своїми проблемами та й вона молода жінка і знайде собі самотнього та вільного чоловіка.

Та, як жінка пояснила, що її це не дуже зупиняє – однією з причин її розлучення стало те, що жінка не могла завагітніти. Саме тому вона не вважає дитину проблемою, а навпаки це дасть їй можливість відчути, що таке материнство.

Після року стосунків пара одружилась, а ще за рік Іра дізналась про вагітність.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Петро два роки тому залишився без дружини з маленькою донькою на руках, тому не дивно, що думки про нові стосунки у нього навіть не виникали.