Після 12 років спільного життя, я дізналась, що мій чоловік 3радник. Він має іншу жінку вже близько 7 років. Почуваюсь спустошеною та розбитою

Ми із моїм чоловіком Владиславом жили близько 12 років у шлюбі, в нас є двійко чудових діток, хороша квартира, гарний заробіток, будиночок за містом. Весь час я почувалась щасливою поряд із ним, адже багато часу ми проводили разом із дітьми, їздили на відпочинок та займались нашою дачею.

Здавалось, все просто чудово, адже в нашій сім’ї дуже цінуються власні кордони, і ми маємо час для себе завжди. Я надавала перевагу відпочивати в спа салонах, ходити із подругами в ресторани, а мій чоловік ходив із хлопцями в баню, на футбол тощо. В мене ніколи не було приводів хвилюватись чи не довіряти, адже ще при першому знайомстві Влад мені здався чудовим хлопцем, в якому я була впевнена на всі тисячу відсотків.

Одного разу я затрималась на роботі, і нереально змучилась. Дорогою додому я отримала вхідний дзвінок від чоловіка, в якому він мене повідомив, що їде із хлопцями в бар, аби подивитись футбол. Сказав, що діти в його батьків, тому я можу спокійно відпочивати. Наступного дня ми влаштували зустріч із сім’ями його друзів, і коли я запитала в його товариша: “Як футбол?” він мені у відповідь: “Який футбол?”. Мене це нітрохи не насторожило, бо я подумала, що, можливо, його не було вчора із моїм чоловіком. Звичайно, я не могла насторожитись, адже моя довіра до нього на дуже високому рівні.

Мій чоловік дарує мені квіти, запрошує в ресторани, тому я навіть не могла подумати про те, що в його житті є ще одна жінка, поки сама в цьому не переконалась.

Одного дня, коли я була на роботі, мені прийшло повідомлення на телефон: “Доброго дня, Наталіє! Я коханка вашого чоловіка і мені потрібно з вами зустрітись. Чекаю вас за адресою…”. Я подумала, що це якийсь жарт, але, посміявшись, я вирішила піти. На моє здивування, з-за одного столика мені помахала рукою білява дівчина, і сказала присісти.

Як виявилось, вона зустрічається із моїм чоловіком вже близько двох років, але він не розповідав їй про те, що він одружений, та вона і не запитувала, адже не шукала зовсім стосунків, її цікавила тільки інтимна частина.

Білявка сказала, що побачила його повідомлення до мене в телефоні, коли вирішила там понишпорити. Також натрапила на фотографії із дітьми в галереї телефона, тож вирішила, що я повинна про це знати.

Звичайно, це могла б бути якась брехня, але вона показала мені її переписки із моїм Владом, їхні спільні фото…

Я почувалась спустошеною та розбитою, адже людина, з якою я мала чудовий шлюб та двох прекрасних дітей, виявилась безчесною та гидкою твариною. Звичайно, що я викинула його речі за двері, та подала на розлучення, та я не впевнена, що зможу ще хоч комусь так довіряти, адже мою довіру розтоптали.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Після 12 років спільного життя, я дізналась, що мій чоловік 3радник. Він має іншу жінку вже близько 7 років. Почуваюсь спустошеною та розбитою