Після р0злучення з коханим нарешті можна пожити для себе

Про те, що йде від неї, Олег вирішив повідомити Оксані за вечерею. Багато пояснювати не став. Сказав тільки, що є інша жінка. Знайомі вони давно. Кохає її безмежно, а до Оксани взагалі нічого вже не відчуває. Та більшою несподіванкою стало навіть не те, що чоловік її кидає. Виявляється, він недавно купив простору квартиру в новобудові і саме туди переїде з новою дружиною. Їхню однокімнатну в гуртожитку залишає їй з дитиною і за це Оксана має бути йому невимовно вдячною, адже “міг і не залишити”. 

Влаштовувати скандалів вона навіть не збиралась. Та і сил на них вже не залишилось. Випили на прощання по чашечці кави, допомогла зібрати йому речі і на тому і розійшлись. Двері за Олегом закрились, а Оксана сіла в темній кімнаті і спробувала осмислити все те, що до сьогодні відбувалось. 

Олег був коханням всього її життя. Зустрічалися трохи більше як рік. Коли зробив пропозицію – була на сьомому небі від щастя. Весілля відгуляли невдовзі. Знала, що буде нелегко, але насправді виявилось ще важче. Допомагати молодятам особливо не було кому. В Оксани залишилась тільки мама і ще молодша сестра. У батьків Олега залишився брат. Працювала  в родині тільки мама,  тато був прикутий до ліжка важкою недугою. 

На початках жили в свекрухи зі свекром. Їм там виділили навіть окрему кімнатку. Місця було зовсім мало, але це вже хоч щось. Олег працював на будівництві, а Оксана вчилася. Згодом народився син Дмитро. Добре що до цього часу встигли придбати кімнатку в гуртожитку і з немовлям переїхали вже до свого помешкання. Здавалося, ніщо вже не завадить сімейному щастю. Олег почав добре заробляти, та і Оксана чекала, коли син піде в садочок і вона теж зможе ходити на роботу

Та поява грошей в сім’ї потягнула за собою тільки багато нових проблем. Олег часто затримувався після роботи з новими статусними друзями, які вперто намагалися “розкрутити” його вкластися у їхній бізнесові ідеї. Якої тільки справи він не розпочинав. Спочатку відкрив магазин електроніки. Але так, як нічого в товарі не тямив, дуже швидко закрив його і ще і товар довгий час розпродував за безцінь. Від недавнього бізнесу залишились тільки борги.

Потім була автомайстерня. Але і тут протримався не довго. Сам ремонтувати не вмів, та і вчитись не хотів. Винаймав працівників, а ті вже працювали сяк так. Після кількох невдалих ремонтів отримав погрози, і не знайшов нічого кращого, як знову закритись.

І весь цей час Оксана була поруч. Радила, підтримувала, а головне – вірила у чоловіка. Сама досить пристойно заробляла, але більшість доходу йшло на покриття боргів чоловіка.

І ту Оксана порадила чоловікові спробувати зайнятися невеликим продуктовим магазинчиком, який здавався в оренду недалеко від їхнього будинку. Олег відмовлявся, але з аргументами дружини все ж погодився.  Адже поруч будувались нові житлові комплекси, район обживався. Тому покупців не бракуватиме.

Так і сталося. Бізнес розвивався, а Оксана все чекала, коли ж вони зможуть дозволити собі нове житло. Олег все просив потерпіти трохи. І тут новина, від якої вона і досі не може оговтатись.

Хто ж виявився суперницею? Все було банально і передбачувано. Молода офіціантка, яка працювала в кафе, де Олег часто затримувався після роботи. Амбіційна дівчина зрозуміла, що такою роботою довго буде заробляти собі на безтурботне життя, тому вирішила піти іншим шляхом. В результаті отримала чоловіка-бізнесмена і простору квартиру в елітному районі міста. Оксані ж залишилась їхня кімната в гуртожитку, яка навіть не ремонтувалась  через те, що вони як не  борги віддавали, то вкладали все у розвиток магазину.   

Оксана вдивлялась у нічні краєвиди за вікном і з радістю усвідомлювала, що насправді, їй від цієї ситуації стало тільки легше. Тепер вона зможе повністю присвятити себе улюбленій роботі. А те, що тепер вже успішного чоловіка в неї так вміло забрали, її нітрохи не засмучувало. Більше вона жаліла, що так багато років було витрачено не для тієї людини.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Після р0злучення з коханим нарешті можна пожити для себе