Подруги врятували від депрес1ї. Няньчили дитину

У мене було дві подруги, я з ними товаришувала з самісінького дитинства. Колись познайомились ще в школі. Потім і гуртки відвідували однакові і в дворі гуляли, бо жили дуже недалеко. Так минали роки, а наша дружба лише міцніла. Ми одна з одною розділяли все: і горе, і радість. Та час все змінив.

На перших курсах університету ми вже дуже рідко спілкувались, а поки отримали дипломи про вищу освіту, то й зовсім розбіглись. Аліна наскільки знаю одружилась, а Діана поїхала закордон працювати. Я ж переїхала спочатку в столицю, придбала квартиру і багато працювала. Пізніше ж одружилась і народила нещодавно дитину.

Зараз Дмитрику 2 рочки. Ще лізуть зубки, період надзвичайно важкий. Я іноді зовсім не сплю. Чоловік на роботі постійно, батьки мої далеко. Зовсім не маю потрібної допомоги. Вже думала няньку наймати, щоб хоч іноді відпочити чи знайти вільний час, який можна присвятити собі. І тут не уявляєте що могло трапитись. Раптом дзвінок.

Взяла слухавку. Телефонує подруга. Вони обидві хочуть приїхати в гості. Я не могла відмовити, проте думала, що це вже стане останньою краплею і я зірвусь. А чоловік ще й як на зло поїхав у відрядження. Аліна і Діана зовсім не змінились. І мені стало спокійніше після зустрічі з ними. Дівчата раптом так прикипіли до Дмитрика. І дуже допомогли мені за ці кілька днів. Вони цілком і повністю взяли на себе обов’язки. Я мала змогу і відпочити, і поспати.

Отак думала, що небажані гості ще більше мене роздратують, все зіпсують. А насправді вони надзвичайно допомогли, я наче знову народилась на світ. І тепер, коли поїхали, дуже сумую. Проте, тішусь нашій зустрічі.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Подруги врятували від депрес1ї. Няньчили дитину