Поки я була закордоном моя мама прислуговувала невістці

Я виїхала до США в 25 – якраз виграла грін-карту та необдумуючи рванула за океан. Там мені вдалось влаштувати своє життя – хоч я змінила декілька місць роботи ,скажу чесно не завжди приємних та простих, але я знайшла своє покликання. Я влаштувалась зубним технікуом в одну зі стоматологічних клінік – звісно мені довелось закінчити безліч курсів по підготовці, але воно того вартувало. Єдине, що мене тоді турбувало – мені не вдавалось забрати до себе матір.

Якось ніяк не виходило було владнати «паперові» питання. На щастя моя мама залишилась не самка – у мене там ще жив старший брат, який відмовлявся їхати до США. Тим паче він зустрів дружину і планував відкрити власну справу – я за нього рада.

Тому я спокійно довіряла Олегу догляд за мамою і не замислювалась. Брат жив окремо від матері – а та залишилась у нашій двокімнатній квартирі. Я частенько передавала подарунки та гроші, щоб мати жила краще. Думку про те, щоб забрати маму до себе я не залишалась – це було питання часу.

Якось я вирішила зробити сюрприз рідним та приїхала на Батьківщину, але не попередила їх. З повними сумками подарунків я попрямувала до матері. Та двері мені відкрили чужі люди, які назвались новими власниками квартири. Для мене це було дуже дивно, адже мати мені нічого не казала про те, що збирається продавати оселю.

Я зібрала речі і поїхала до брата – добре, що мала його адресу. Яким же було моє здивування, що моя матір, виявляється, живе тепер  Олега. Але не тому, що брат дуже турбується про мати, а просто він зі своєю дружиною вирішили продати мамину квартиру і забрати гроші собі – мама ж мала поїхати до мене, хоч ніяк не складалось. Тож їм довелось забрати її до себе на довший час, ніж вони очікували. Невістка була не надто рада компанії своєї свекрухи та виходу у неї не було.

Хоча ні брат, ні вона не розгубились – швидко перекинули на маму обов’язки по веденню господарства – мама і прала, і прибирала, і готувала, і ще й бавила онучку. В той час, коли мій брат з дружиною жили приспівуючи на гроші, які отримали з продажу квартири. Та ще й мали нахабство забирати у мами те, що їй надсилала я. мам не могла відмовити сину – занадто доброю була, а він цим користається.

Довго терпіти це я не стала – зібрала мамині речі і ми поїхали до готелю. Там ми пробули близько тижня, коли я дізналась, що мамі дозволено їхати до мене в США.  Я забрала маму і ми, не попрощавшись з братом, полетіли до мене додому.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Поки я була закордоном моя мама прислуговувала невістці