Раптово моя дружина вирішила, що більше не хоче бути зі мною, і все це після всього хорошого, що я для неї зробив

У нас із моєю дружиною Наталею все було завжди прекрасно. Нашим стосункам постійно заздрили наші друзі та знайомі, бо такої любові та взаєморозуміння не було в жодній сім’ї.

Наталя розділяла мої хобі, а я її, тому відпочинок ми планували разом. Збирали гриби, їздили на риболовлю, відпочивали з наметами, як любив я, і ліпили з глини, ходили на кулінарні майстер класи та парну йогу, як хотіла моя дружина.

Завдяки нашій успішності ми купили величезну ділянку за містом, та нещодавно добудували там будинок, маємо дві квартири, одну з яких здаємо в оренду, успішні бізнеси та двох прекрасних дітей.

Мене, як чоловіка, виховали так, що я повинен забезпечувати свою сім’ю, тому більшу частину грошей до спільного бюджету приносив я, але мені ніколи не було шкода нічого для дружини, бо я її безмежно любив.

Всі забаганки, всі прохання та її капризи були виконані за годину після того, як вона скаже про це. Та останнім часом у мене на роботі виникли деякі проблеми, і я змушений був трохи економити, тому дещо зі списку забаганок моєї коханої я не міг звершити так швидко, як раніше. Типу “Хочу на вихідні в Карпати” чи “Мені потрібен новий телефон, бо більше не подобається колір старого” було не в моїх силах якийсь час, і через це я почав помічати якісь дивні зміни у відношенні до мене зі сторони Наталі.

В мою сторону почали лунати дивні жарти щодо матеріальної ситуації, щодо моєї зовнішності, мого віку, тому я вирішив запитати в Наталі що ж відбувається. Моя дружина відповіла, що рада цьому питанню, адже більше не може мовчати. “Я не кохаю тебе більше. Вибач, але ці стосунки мені набридли, оскільки я віддаюсь на повну в них, а ти навіть не можеш мене потішити подарунком”.

Я не розумію, що на думці в цієї жінки, адже вона достатньо доросла для того, аби зрозуміти, що іноді бувають проблеми на роботі, і грошей не буває, проблеми в житті, як у нас зараз, але це не означає, що потрібно рубати з плеча і припиняти все.

Наталі було байдуже, і наступного дня вона подала на розлучення, не обговоривши нічого зі мною. Я кохав її, і вважав, що ця жінка — це сенс мого життя, тому все наше майно записане на неї, але тепер я відкрив очі, і не збираюсь все просто так віддавати їй.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Раптово моя дружина вирішила, що більше не хоче бути зі мною, і все це після всього хорошого, що я для неї зробив