Сестра постійно намагається керувати моїм життям. Вона сама pозлyчена, боюсь, що скоро з її повчаннями та порадами і я родини лuшyся

Ми з дружиною разом вже 7 років. Маємо будинок, машину та невеличку квартиру у місті. У нас двоє хлопчиків близнюків. І все було б добре, але мої дружина та сестра нeнaвuдять одна одну.

Не знаю як уже так сталося, але якось від самого знайомства дві мої найближчі жінки не могли знайти спільну мову. Із сестрою ми росли дружно і завжди були в одній компанії, то ж звісно й коли стали дорослі, то часто на вечірках у друзів перетиналися. Вона вийшла заміж рано, встигла уже й у шлюбі побути, й дітей народити і розлучитися. Її розлучення якраз припало на період моєї підготовки до власного весілля. Вона дуже хотіла бути подружкою нареченої, але моя дружина була проти. Тоді сестра пропонувала свою допомогу з організацією весілля і я не мав нічого проти і хотів, щоб сестрі було куди відволіктися від стресу після розлучення, а тому вмовив дружину.

Аби ж я тільки знав чим це обернеться, вони почали сваритися через квіти, скатертини і ще чимало, на мою думку, неважливих речей. Все ж якось я їх мирив та налаштовував на дружній лад. Врешті весілля видалося гарним і дружина, й гості раділи, але з того часу між дружиною та сестрою, як чорна кішка пробігла.

Ми жили окремо, а сестра з дітьми переїхала до батьків. Тому ми часто бачилися та і в гості до нас вона заїздила. Привозила із собою якісь дрібнички на подарунок, то вази, то іграшки, але моя дружина все ховала у комірку, казала, що суцільний несмак. З часом сестра почала питати, чому її подарунків ніде не видно, а дружина візьми й скажи, що не треба нам нічого дарувати, краще дітям хай щось купує. Потім сестра мені розповіла, що її це образило і я знов намагався їх помирити якось. А потім у нас діти народилися і сестра почала приходити поглядіти малечу і знову щось дружині радила із власного досвіду. Дружину це все дуже нервувало і вона попросила мене, щоб сестра не їздила до нас у гості.

У нас із сестрою відбулася нелегка розмова і я попрохав її не давати поради дружині і якийсь час не навідувати нас. Вона, звісно ж знову образилася і сказала, що хоче як краще, хоче аби у нас із дружиною не вийшло, як у них з колишнім. І чим далі, тим настирніше вона почала втручатися в наш життя, уже батьків нацькувала, вони постійно питають чи все в нас в порядку, кажуть, що сестрі здається ніби у нас проблеми. А я не знаю як їх усіх переконати, що все добре. Я люблю і сестру, й батьків, але не хотілося би, щоб у моє сімейне життя так нахабно втручалися без потреби.

Останнє, що вчудила моя сестра, це привезла нашим малим у подарунок кошеня, сказала, що діткам добре мати тваринку це допоможе їм виховувати відповідальність. Але от тільки чи навмисне чи просто забула вона, що у моєї дружини алергія на котів. Це була справжня катастрофа. Дружина кричала, що сестра це навмисно, діти плакали, що в них забираються кошеня, а я дуже злився, що сестра не порадившись вкотре втрутилася у нашу родину. Не хочеться лаятися із власною сестрою, але можливо нам таки краще не спілкуватися? Бо ж з такими порадами та подарунками я ще лишуся своєї родини.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Сестра постійно намагається керувати моїм життям. Вона сама pозлyчена, боюсь, що скоро з її повчаннями та порадами і я родини лuшyся