Сестра захотіла забрати дітей, щоб отримати гроші

Ми так часто руйнуємо самі свою родину і навіть про це не здогадуємось. Буває ж так. І потім тяжко жалкуємо, звинувачуємо інших. А іноді й зовсім совість не мучить. От хочу вам про своїх сусідів розповісти, там геть важка історія. Усі дивні, проте одна ще й справді винна.

Мої сусіди Петро і Галина жахливо жили. Чоловік напивався постійно, бив матір, дітей. А особливо найстаршу дочку, Діану. У 16 він таки добряче згамселив дівчину, аж мати заступалась і отримала за це.

А от молодших завжди мати прикривала.

На той час Олексію виповнилось 9, а Ірі 6.

Минув рік. Чоловік помер. Потрапив у ДТП. Напився однієї ночі, як і завжди, і пішов собі, не дивлячись на дорогу. От і вилетів на трасу.

Машина збила, серце, що й так постійно отримувало стрес, зразу зупинилось. Жінка ні плакала, ні тішилась. Їй тепер самій дітей піднімати, та хоч ніхто не лупцюватиме. А згодом і сама підсіла на наркотичні препарати. Померла за 2 роки після чоловіка від передозування. Залишились малі самі.

Старша Діана, якій вже виповнилось 19, звісно ж, взяла опіку над старшими. Добре, що по закону їй таки дозволили.

Жили в батьківському домі, що належав ще прабабусі.

Діана багато працювала, аби опікуватись меншими братом і сестрою. А тепер від цього й вигоду хоче мати.

Сестра Іра завагітніла, вони жили з чоловіком в цивільному шлюбі. Щоправда, коли народилась друга дитина, цей мужчина кудись раптом вивітрився. Іра залишилась з 3-річною Ангеліною і 1-річним Дмитриком сама.

Та жінці пощастило. Скоро вона знайшла хорошого хлопця і вони офіційно одружились. От Діана й почала ображатись, бо грошей мало дають, якщо повна сім’я. А потім вмовляла довго Іру переписати дітей на неї.

Мовляв, самотній матері допомогу виписуватимуть. Жити стане легше. Іра звісно ж не погоджувалась. Та спробуй Діані відмовити. Вона ж не розуміє, що до неї кажуть. От і зібралась собі, щоб негайно забрати дітей, заяви писати. В соцслужби, про те, що Іра з чоловіком дітей б’ють. На той час жінка сама була.

Чоловік раз на рік кілька місяців має рейс. Іра не знала що робити і як врятуватись від сестри. Добре, що брат не залишився байдужим. Петро одразу ж побіг свідчити на користь Іри і силою виселив Діану з частини будинку.

Тепер Діана живе за стіною в своїй половині будинку. Відгороджені, як чужі. Жінка і далі пише заяви в соцслужби, та ті перестали реагувати і пригрозили, щоб більше не вигадувала.

Тепер рідні люди не спілкуються зовсім, а Іра з переживаннями проводжає і зустрічає дітей завжди, береже як зіницю ока. І ще й від кого? Від рідної сестри. Добре, що Олексій підтримав їх, а вже і Григорій вдома.

Отак Діана залишилась сама. Сім’ї не створила, дітей сестри забрати не вдалось, вигоди отримати з родини також. Могла б вдячність заслужити за опіку від брата та сестри, а тепер вже пізно. Лише докірливі та злісні погляди. Сама ж заробила таке.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Сестра захотіла забрати дітей, щоб отримати гроші