Сестри не поділили б0рг за операцію мами

Постійно подруга моя скаржиться на сестру, та я якраз її не підтримую. Діана чудова дочка. Та й сестра непогана. А от моя подруга Галя зовсім інша. Я звісно не сперечаюсь, бо ж не знаю які там сkелети в шафі їхньої родини, проте, кажуть, зі сторони краще видно.

У дівчат донедавна були обидвоє батьків. То от нещодавно поховали тата. Хвороба важка забрала чоловіка за кілька місяців. Не встигли й опам’ятатись.

В Діани дуже гарний чоловік, що її поважає. Вони одружені вже 3 роки. Діток ще нема. Проте, її Олег вибився в люди. Почав добре заробляти. Купив квартиру. Зараз вони виплатили кредит і щасливо живуть окремо. Діана, до речі, теж працює і з задоволенням хазяйнує в домі.

Галі не так пощастило на мою думку. Хоча хто знає, вона ж не зізнається. Кажу просто те, що бачу. Подруга моя постійно сумна після весілля. Вони вже майже 2 роки, як одружились. Галя народила зовсім нещодавно. Донечка ще дуже мала. Та от чоловік дуже лінивий і з твердим характером. Нещирий зовсім. І живуть вони у мами Дмитра, яка теж сама по собі непроста жіночка.

Галя Діані завжди докоряла. Ще з самого дитинства. Ніколи шансу пригнобити не пропустить, або ж мамі наскаржитись. І підбрехати теж уміла, не без цього. Коли Діані робили зауваження, сварили чи забороняли щось, Галя просто розцвітала. Не мала наче більшого щастя. До того ж сестра краще вчилась. А моя подруга не до науки.

І це теж її обурювало. А тепер і стосунки гармонійні в дівчини, спокійні, теплі. Ще й чоловік заможний. І як таке витерпіти?

Не встигли дівчата оговтатись від смерті батька, як дізнались про тяжку хворобу матері. Та шанси не зникли. Потрібно було просто зробити не надто важку операцію. Ну і звісно оплатити. А от ціна – це вже зовсім окрема історія. Сума доволі велика, але не є неможливою. Галі чоловік звісно ж не хотів допомагати. Все оплатила Діана з усіх накопичень. І назичила у друзів багато.  Галя ж пообіцяла, що скоро продасть стару дачу, яку їй бабця записала і половину суми віддасть. Якраз вистачить віддати борги.

Маму успішно прооперували. Діана взяла відпустку за свій кошт і постійно доглядала жінку. Минуло два місяці. Діані потрібно було кошти повертала. Вирішила сестрі між іншим нагадати. А та одразу ж розлютилась. Сказала, що в неї дитина маленька, і доходів немає.

А от Діані пощастило з заможним чоловіком. Та й мама її так само народила. От вона мала можливість і допомогла. А Галя не має можливості. Чого це вона повинна віддавати гроші? З цим обурена подруга прийшла до мене.

Я нічого не сказала, та, гадаю, права тут Діана. А ви?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Сестри не поділили б0рг за операцію мами