Свекор записав на мого чоловіка дім, бо ми доглядали його. А от брат 0бразився

У мого чоловіка Олексія є брат Артур. Йому 36. Він неодружений і живе в орендованій квартирі. Проте, грошей достатньо, бо заробітна плата доволі висока. Моєму чоловікові 43 роки. Ми змогли колись взяти у кредит невеличку, але простору квартиру для молодої сім’ї. Зараз нам вже трохи тіснувато, але живемо собі щасливо. У нас 2 діток. Старшій донечці 12 років, а молодшому синочку 4. Народила я другу дитину трохи пізно, та зовсім про це не жал1ю. Вони моя радість та опора.

Мама чоловіка нещодавно померла. Хоча, може, й не так нещодавно. Насправді, не вірить, шо так швидко минає час. Уже 2 роки. Батько жив у приватному будинку одразу під містом. Ми думали, що він впорається. Все-таки, сильний чоловік. Уже поважного віку. Мав би розуміти, що у цьому житті бувають такі втрати.

Та неочікувано для нас йому було неймовірно важко. З кожним днем після похорону у нього все більше загострювався депресивний стан. Ми довго думали що робити аби якось зарадити. Говорили з психологами, думали платити комусь, щоб сиділи з чоловіком. Та склалось інакше.

Я ще була в декреті. З грошима не так все й добре. Брат чоловіка не хотів ніяк допомогти. Артур казав, що з фінансами ситуація в нього погана і багато працює. Тож часу також не вистачало. Тому, нічого було робити. Переїхали з чоловіком та малям в будинок свекра. Він одразу віджив. Бавився з внучком, допомагав у всьому, почав господарством займатись. Ми одразу ж на городі насадили всіляких овочів, кущів. Минуло трохи часу. На жаль, свекор також помер кілька місяців тому.

Перед цим він записав на мого чоловіка свій будинок. Все-таки, ми навіть не залишали чоловіка на хвилину. А от Артур рідним батьком навіть не цікавився. А тут одразу прибіг з претензіями. Мовляв, ми це все підлаштували. Що заповіт не справжній і ми це самі спланували.

Кажу чесно, я навіть не думала про дім, коли приймала таке рішення. Ми просто хотіли допомогти рідній людині у важкій ситуації. Ніколи я не планувала загарбувати чужі статки. Мама моя також свою квартиру записала на мене. Тож я нічого не потребувала. Проте, Артурові поступатись не хочемо. Вважаємо, що це буде несправедливо, якщо воля батька не виконається.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Свекор записав на мого чоловіка дім, бо ми доглядали його. А от брат 0бразився