Свекруха обіцяла мені допомогти, а колишній через це розізлився

В один день мій чоловік Володимир прийшов до мене й без пояснень та довгих розмов повідомив, що подає на розлучення. Єдине, що я дізналась, і те від сусідки, що у нього нова жінка й він щасливий. Гаразд, подумала я, якщо пройшло кохання, то я нікого не тримаю, але я була певна, що він все ж буде дбати про наших дітей – нашому молодшому сину ще не виповнилось й трьох років, то ж я була ще у декретній відпустці. Та на ділі Вова вирішив обрубати всі кінці – він не приходив, не телефонував і, навіть, не давав гроші на продукти для дітей. Мені довелось подавати до суду. Та вирішення цього питання займало багато часу, а гроші потрібні вже. Я була у безвиході.

 

І тут мені на допомогу прийшла свекруха – вона все ж таки не підтримала свого сина, адже терпіти не може зрадників, бо й сама мала такий досвід як я. Вона пошкодувала мене й своїх онуків й запропонувала, щоб я залишала діток у неї, а сама поверталась на свою роботу. Свекруха ще доволі молода жінка, хоч саме вийшла на пенсію, тому легко зможе впоратись з онуками. Скажу чесно – такій допомозі я дуже зраділа, адже моя мама не могла мені допомагати, бо живе за 200 кілометрів від нас.

Ми про все домовились – я біжу на роботу, а перед тим заводжу дітей до Марії Павлівни, приношу продукти та одяг, а вона доглядає їх. Все у нас складалось якнайкраще – я могла спокійно працювати, а свекрусі у радість провести час з онуками. Тим паче я добре виховала малюків – вони слухняні, допомагають і мені й бабусі та поводяться добре. Тому проблем не виникало. Єдиним мінусом було те, що багато часу займала дорога до свекрухи і назад додому. Але і тут мені мама мого колишнього запропонувала гарну ідею. Вона вирішила, що чудово було б, якби вона переїхала до нас, а свою квартиру здавала в оренду. А чому б і ні? У мене трикімнатна велика квартира й місця вистачить усім, а гроші зайвими не будуть. Так ми йі вирішили зробити.

Марія Павлівна оселилась у мене й тепер я могла і довше поспати, і діток не везти через ціле місто до бабусі. Та й свою квартиру свекруха одразу ж здала на хороших умовах. Додаткові гроші, які вона витрачала на онуків та відкладала – хороший бонус. Але нашу ідилію спробував зруйнувати мій колишній.

Почувши про те, що мамина квартира здана в оренду він вирішив, що має право на дохід, адже приписаний там. Почались дзвінки до свекрухи та сварки через гроші. Всі розмови закінчувались скандалами – Марія Павлівна була категорично проти того, щоб давати якісь гроші Володимиру. Тим паче, що він не платить аліменти. Вона сказала йому, що все витрачається на його дітей і він не має ніякого ні юридичного, ні морального права брати хоч щось з тих доходів. І взагалі вона забороняє йому телефонувати до того часу, поки він не візьметься за розум.

Ось як свекруха може стати за рідну маму й підтримати у важкий час та піти проти власного сина.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Свекруха обіцяла мені допомогти, а колишній через це розізлився