Свекруха обрaзилась на те, що я не взяла її в якості няні з нами на відпочинок.

Мене звати Олена, мені вже 29 років і у мене є чоловік та двоє чудових дітлахів. Старшому Євгенку 6 рочків, а молодшій Алінці всього лиш 4.

Зі своїм чоловіком ми одружились, коли нам було по 20 – молоді, закохані створили свою сім’ю і все було чудово. Батьки організували нам чудове весілля, а опісля нам вдалось закінчити університети та знайти роботу. Хоч діток ми й планували, але якийсь час вирішили пожити для себе та встати на ноги.

Пощастило, що коханому в спадок від дідуся перейшла квартира, тому нам не довелось винаймати чи десятки років збирати кошти на власне житло.

Таким чином, жили ми в достатку і на все грошей вистарчало, хоч працювали не на найвищих посадах. Навіть вдавалось раз чи два у рік їздити на відпочинок. Коли появились дітки, мало що змінилось – хоч я і пішла в декрет, але чоловікові вдавалось повністю нас забезпечувати та покривати всі наші витрати.

За весь час нашого подружнього життя, мої стосунки зі свекрухою були просто чудові. Світлана Марківна чудова людина, зараз вона проживає сама й постійно нам старається у всьому допомогти. До речі, живе вона не дуже далеко від нас, тому в будь-який момент я можу розраховувати на неї. Це працює й у зворотний бік – ми з коханим також стараємось їй по можливості щось допомагати.

Цього року, влітку, ми з чоловіком вирішили поїхати з дітками на море відпочити. Це було вперше, коли з двома дітлахами наважились на таку довгу дорогу й сподівались, що все пройде чудово. Нас на це вмовили друзі, які також збираються туди в цей же час. Проте, коли про наші плани почула свекруха, чомусь вона подумала, що її також запрошено.

Спершу, я їй просто пояснила, що це суто наша сімейна поїздка і здавалось, що вона це зрозуміла. Та в цей же день Світлана Марківна прийшла з новою ідеєю – пропонувала, щоб ми взяли її на відпочинок якості няні. Чесно кажучи, в мої плани не входив відпочинок зі свекрухою, хотілось насолодитись часом з коханим і дітками.

Розумію, якщо не відмовити мамі чоловіка, задумане не вдасться. Та й в такому випадку грошей потрібно побільше, щоб ще й за неї заплатити. Щоб вирішити це питання, поговорила з коханим на цю тему та навіть продумала альтернативу. Сподівались, що таке вирішення їй також сподобається і вона на нас не ображатиметься.

Та на нашу пропозицію оплатити їй відпочинок у пансіонаті пізніше та організувати їй відповідний відпочинок Світлана Марківна відреагувала зовсім негативно. Чомусь вона сприйняла цю ситуацію, як наше бажання позбавитись її, хоч такого у нас навіть в думках не було.

Загалом, на свій відпочинок ми поїхали як і планували, лише сім’єю. Свекруха на це образилась та якийсь час з нами навіть не розмовляла. Потім, звісно, дотримались свого слова й купили путівку Світлані Марківні в Карпати. Так мама коханого трішки розм’якла й у нас налагодились стосунки.

А ви як вважаєте, чи потрібно було взяти свекруху в якості няні на сімейний відпочинок, чи ми все правильно зробили?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Свекруха обрaзилась на те, що я не взяла її в якості няні з нами на відпочинок.